Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak burcu özellikleri

indirBaşak burcu dünya üzerindeki en yeni aura rengidir. Başak burçları yeni bir enerjinin, yeni bir bilincin, yeni bir barış ve ahenk çağının öncüsüdür. Morların dünyaya geliş amacı dünyayı korumak, kitleleri eğitmek ve hayatı geliştirmekken, Başak burçları yeni ve yüksek bir farkındalığın örnekleri olarak aramızdalar. Başak burçlarıi tanımlamak için kullanılabilecek kelimelerden bazıları dürüst, farkında, önsezileri güçlü, psişik güçlere sahip, özgür ruhlu, korkusuz, iradeli ve duyarlıdır.

Başak burçları ne olduklarını ve nereye gittiklerini bilen yaşlı ruhlardır. Öylesine alışılmadık ve ruhsal yönden gelişmişlerdir ki bazı insanlar onlarla başa çıkmakta zorlanır. Kimileri Başak burçlarıi tuhaf bulur.

Başak burçları ruhsal hafızalarıyla birlikte doğarlar. Çoğu ebeveyn Başak burcu çocuklarının kendilerine geçmiş yaşamlarla ilgili canlı detayları ya da ruhani varlıklarla yaptıkları konuşmaları anlattıklarını belirtmişlerdir. Aynı zamanda bu çocukların zihinlerini okuyabildiklerini ve inanılmaz psişik güçlere sahip olduklarını bildirmişlerdir. Bu gelişmiş küçük çocukların sahip oldukları farkındalık ve bilgelik, mantıkla açıklanamayacak düzeydedir. Çoğu zaman, daha diğer çocuklar ilk kelimelerini konuşmaya başlamadan çok önce Başak burçları

uzun cümleler kurabilirler. Başak burcu çocukların teknolojiye karşı içsel bir algıları vardır. Çoğu, daha küçük yaşta bilgisayar kullanmada ustalaşır. Ebeveynler genellikle bu inanılmaz küçük canlılan nasıl büyütecekleri konusunda ne yapacaklarını bilemezler.

Başak burçlarının alışılmadık bir diğer özelliği de çoğu zaman çift cin siyetli olmalarıdır. Başak burçlarının erkek mi, kadın mı, homoseksüel mi, heteroseksüel mi, biseksüel mi yoksa aseksüel mi olduklarını kestirmek çoğu zaman zordur. Ama onların asıl ilgilendikleri konu cinsiyetleri değil, ruhsal yönleridir.

Başak burçları tipik olarak çok güzeldirler. Gözlerine bakarken, insan onların başka bir dünyadan geldiklerini ya da bu dünyada bilinenin ötesinde şeyler bildiklerini hisseder.

Güç sahibiyken Başak burçları bilinçli, zeki, yaratıcı, sezgisel ve özgür ruhlu bireylerdir. Hayatı yüksek prensiplere göre yaşarlar. Hayatın her yönüyle onurlandırılması ve dürüstlük, şefkat ve sevgiyle davranılması gerektiğini düşünürler. İçsel algılarının izinden gider ve yüksek gerçeklere uyarlar. Ruhani ve gelişmiş kavramları çoğu insandan daha çabuk anlarlar.

Başak burçları buraya yeni bir çağın öncülüğünü yapmak, yüksek bilince ve yüksek prensiplere göre nasıl yaşanabileceğini ve bu sayede dünyada barış, sevgi ve ahengin nasıl yaratılabileceğini göstermek için gelmişlerdir. Onlar gezegendeki yeni ruhlar, yeni enerjiler ve yeni bilinçlerdir. Onların içgüdüsel olarak bildikleri şeyleri insanlık bir sonraki dönemde öğrenecektir. Gelecekte çevreyle ve birbirimizle uyum içinde yaşıyor olacağımızı bilirler. Hayatın kendisine duyulan saygı zarar görmeyecek.