Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak burcu genel tarot yorumu

logo• AŞK: Mevcut ilişkinizi ve duygularınızı sorguladığınız bu dönemde farklı duygular içinizde yükselebilir. Düşünceleriniz derinleşiyor. Sevdiğinizle ilgili şimdiye kadar farkına varmadığınız tarafları görebilir, isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili beklentilerinizi ve isteklerinizi belirlemek için uygun bir dönem. Düşüncelerinizi ve projelerinizi sevdiğinize anlatabilir, gelecek planları yapabilirsiniz.

• PARA: Kendinizi disipline ederek yaratıcılığınıza deneyiminizi de katarak büyük başarılar elde edebilirsiniz. Bu ay yeni projeler yapmak için çok uygun. Ayrıca harekete geçmek istediğiniz konuyla ilgili ayrıntılı incelemeler yapabilirsiniz. Fakat girişimde bulunmak için aceleci davranmayın. Aym 17’sinden sonra girişimlerinizi başlatırsanız çok başarılı olabilirsiniz.

• SAĞLIK: Kendinizi ve ilişkilerinizi sorguladığınız bu dönemde içinizde biriken duyguları serbest bırakmalısınız. Aslmda düşüncelerinizin derinleşmesi duygularınızı zorlayabilir. Belirli bir olay veya ayrıntıya takılı kalırsanız bu durum yakıcı olabilir ve sağlığınızı etkileyebilir. Karaciğer ve böbreklerinizde sorun çıkmasını istemiyorsanız olayları büyütmeyin.