Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak burcu Eylül Ekim yorumları 2015

Eylül:
Ayın ilk yarısı sakin ve olağan geçerken ikinci yarısı ise tam aksine sakinlikten uzak ve süper hızlı geçecek. Dikkatinizi paraya, para kaynaklarına, büyümeye ve yatırımlara yönelteceksiniz. Eylül ayı ikinci yarıdan itibaren kârlı işlere girebilmeniz açısından sizlere iyi fırsatlar tanıyor, değerlendirin derim. Borsada yatırımları bulunanlar da bu dönemden olumlu sonuçlar almayı bekleyebilirler.

Aşk hayatınız o kadar iyi gidiyor ki ilişkiniz üzerine güzelleme yapmak gereksiz kalıyor. Partnerinizle kafa kafaya verip geleceğinize yönelik önemli kararlar verebilirsiniz.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 11,22,28,29 Eylül
Para için şanslı günleriniz: 3,6,12,14 Eylül
Aşk için şanslı günleriniz: 2,12,24,25 Eylül

Ekim:
Özel hayatınızın ne kadar iyi gittiğini söyleyip dururken, “Nazar mı değdirdim acaba?”diye düşünmeden edemiyorum. Sevgili Başaklar ne oldu da bu fırtınalara neden oldunuz. Aslında ne olduğunu biliyorum, ama alınmayın diye alıştıra alıştıra söylemeye çalışıyorum. Sabit fikirliliğiniz ve inatçı tavırlarınız ilişkinize zarar veriyor. Bu şekilde devam ettiğiniz sürece bu zarar giderek büyüyecek ve ilişkinize onarılması güç hasarlar verecek. Benden uyarması.

İş hayatınızda da iş arkadaşlarınızla yaşayacağınız fikir ayrılıklarını tartışma seviyesine çekip gereksiz gerginlikler oluşmasına neden olabilirsiniz.

Özellikle 27 Ekim tarihinde yaşanacak olan dolunay sizi olumsuz yönde etkileyerek gerginliğinizi arttıracak. Bu da hem aşk hayatınıza hem de iş hayatınıza negatif olarak etki edecek. Hemen kendinizi toparlayın ve sık sık meditasyon yapın. Yapmıyorsanız da meditasyon yerine geçecek rahatlatıcı aktivitelerde bulunun.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 9,18,27,28 Ekim Para için şanslı günleriniz: 19,20,21 Ekim Aşk için şanslı günleriniz: 4,5,6,7 Ekim.