Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak burcu aşk ve para aylık yorumu

logo• AŞK: Sevdiğinizle aramzdaki ilişkiler beklediğinizden farklı yönde gelişmeye başlıyor. Cinsel potansiyelinizin yüksek olacağı bir dönem. Ancak bu durum gerilim yaratabilir. Sevdiğinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, geriliminizi ona yansıtmaktan kaçınmalısınız. Sevdiğinizle aramzdaki ilişkilerin sizi zorladığım düşünebilirsiniz. Fakat siz de onu zorluyorsunuz. Aşk maceraları ve heyecan uyandıran duygular size çekici gelecek fakat bu ay aşk macerasma atılırken tedbirli olun. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.

• PARA: Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin verebilirseniz ve ani kararlar almazsanız bu ay sizin için daha iyi olacak. Aceleci tutum içine girmemelisiniz. Çok büyük beklentiler içine girebilir ve bütçenizi aşan yatırımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Fakat bu ay tedbirli olun ve yapabileceklerinizden daha fazla işlere kalkışmayın. Yoksa sonraki günler zor durumda kalabilirsiniz. İş seyahatleri yapabilir, farklı alanlara yönelik araştırmalar içinde bulunabilirsiniz.

• SAĞLIK: Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Aşırı yorgunluk ve gerilim sonucu sağlık sorunları çıkabilir. Fiziki güç gerektiren konularda çalışabilirsiniz fakat kendinizi fazla yormayın. Ateşli hastalıklar, nezle, kan dolaşımı ve bağırsaklarla ilgili sorunlara karşı tedbirli olun.