Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak burcu aşk hayatı

indirİlişkiler

Başak burçları seçicidirler. Güvenilir ve onların kendi inanç sistemlerine göre hareket etmelerine izin verecek eşleri tercih ederler. Başak burçları fazlasıyla sadık ve tek eşlilik yanlısı eşlerdir. Sahip oldukları prensipler eşlerini aldatmalarına izin vermez. Ama eşleri onlara karşı öfkeli ve hayal kırıklığına uğramış bir şekilde yaklaşırlarsa, Başak burçları kolayca incinebilen hassas ruhlardır. Sadakatin özünde yatan şeyi anlayabilirler ve bu onlara daha derin ve bağlılık üzerine kurulu ilişkiler kurma imkânı sağlar.

Başak burçları için seks sadece fiziksel bir işlev değil, fazlasıyla ruhsal ve iki ruh arasında bağlılık üzerine kurulu bir deneyimdir. Başak burçları karşılarındaki insana karşı derin bir sevgi duymuyorlarsa onlarla cinsel ilişkiye girmezler.

Başak burcu Ebeveynler
Başak burçları dünyada yeni olduklan için, şu anda çok az Başak burcu ebeveyn var. Başak burçları güçlü olmalarına rağmen, aynı zamanda hassas çocuklar gibidirler. Dünyada yaratıcı, fiziksel bir gerçekliği deney imlediğimize inanırlar. Aynca diğer ruhlarında fiziksel vücutları yoluyla gezegene giriş yapabildiklerim düşünürler. Başak burçları çocuklara karşı koruyucu bir tavır takınsalar da, onları sahiplenmezler. Bu dünyaya geliş amaçlarının, genç ruhlar kendi algılarını ve kendi yaşam tarzlarını oturtana kadar onları eğitmek ve onlara yol göstermek olduğunu düşünürler.

Başak burcu Çocuklar
Başak burcu çocuklar daha bebekken bile alışılmadık derecede zeki, bilinçli ve çevrelerine meraklıdırlar. Başak burcu çocukların yoğun psişik güçleri vardır. Başak burcu çocuklar genelde yalnızdırlar, çünkü akranları tarafından nadiren anlaşılır ya da kabul görürler. Aym zamanda anlamadıkları ya da doğru olduğunu hissetmedikleri hiçbir şeyi zorlamayla yapmazlar. Cezayla tehdit etmek, söz vermek, mantıklı bir şekilde açıklamak ya da fiziksel güç kullanmak Başak burcu çocukların inandıklan şeylerden dönmelerini sağlamaz.

Bu çocuklan sahip olduklan değerlere zıt bir şekilde davranmaya zorlayan ebeveynler örneğin, çiçeklerin yaşayan ve ruhlan olan canlılar olduğunu bilen bir çocuğa çiçek toplamasını söylemek onlarda kafa kanşıklığına ve tedirginliğe sebep olacaktır. Doğru ve yanlış arasındaki farka karşı öylesine içsel bir farkındalık geliştirmişlerdir ki, onlara disiplin uygulamaya gerek yoktur. Ne zaman ki yetişkinler Başak burcu çocukların istedikleri gibi hareket etmelerine izin vermez, işte o zaman bu çocuklar direnişe geçer.