Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak burcu 2015 aşk, para ve sağlık yorumu

logo• AŞK: Duygusal hayatınızla ilgili rahat, uyumlu ve dengeli tavırlarınız aym ortalarına doğru değişme eğilimine girebilir ve yoğunlaşan duygularınız nedeniyle endişeli, kuruntucu ve kıskanç bir tavır sergileyebilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle aranızın açılmasına neden olabilir. Bu nedenle dikkatli davranmalı ve sonradan pişman olacağımz davramşlarda bulunmamalısınız. Aym son on günlük devresinde duygularınız sizi oldukça zorluyor olsa bile mantığınızın sesini dinleyin ve aşırı tepkili davranışlardan kaçımn.

• PARA: Aşırı detay alığınız ve kuruntularınız yüzünden elinize geçen bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. Bu durum sizin hırsa kapılmanıza neden olabilir. Aşırı kazanma hırsınız da yanlış adımlar atmanıza neden olacaktır. En iyisi sabırlı davranın ve girişimleriniz için biraz daha bekleyin. Duygularınızdan çok mantığınızın sesini dinlemelisiniz. Ayrıca ikili anlaşmalardaki sorunlarınızın çözülmesinde size yardımcı olacak genç insanların da sözlerine kulak vermelisiniz.

• SAĞLIK: Bu ay ikili ilişkilerinizde ve iş ilişkilerinizdeki gelişmeler nedeniyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu da vücut direncinizi azaltacaktır. Bu durum bazı sağlık problemleri yaşamanıza neden olabilir. Boğaz, solunum sistemi ve üreme organlarında ki sorunlara karşı dikkatli olun.