Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık Burcu Yükseleni

logoBazı Ağaç Balık Burcuları yıl boyunca, örneğin ortak bağları olan müzeleri ya da ilginç yerleri ziyaret etmek gibi, bir konu izlemeye de karar verebilirler ve bu da sıklıkla dışarıya yapacakları ziyaretlerine ek bir anlam yükleyecektir. Parasal konulardaki beklentiler de olumludur ve pek çok Ağaç Balık Burcu yıl boyunca, ya bir armağan, daha önceden yapılmış bir çalışmanın, bir yatırımın meyvesi ya da bazı durumlarda kazanılmış bir yarışma olarak, ek bir gelir elde etme beklentisi içinde olabilirler. Ne var ki, bu hoş karşılanacağı halde, Ağaç Balık Burcu parasını harcamak için gereğinden fazla acele etmektense, parasını en iyi nasıl kullanabileceğini düşünmelidir. Gerçekten de, satın almalar kadar, parasını idare etmeyi de düşünerek geçirilen zaman, çok acele davranmaktan çok daha iyi sonuçlara yol açacaktır. Ağaç Balık Burcu’nun ev yaşamı sözkonusu olduğunda, sevdiklerinin ilerlemeleri ve etkinliklerine sevgi dolu bir ilgi duyacak ve yardım önermek için pek çok şey yapacaktır. Paylaşabileceği her türlü ilgi alanı ve tasarı pek çok mutluluk getirebilir.

Ne var ki, sorunlar da pusuya yatabilir ve eğer hemen çözümlenmezlerse, çoğalıp, yılın üzerine bir gölge düşürebilirler. Her türlü düşünce farklılığının ilk işaretinde, Ağaç Balık Burcu sorunu bütün ilgilenenler için tatmin edici olacak bir biçimde çözmeye çalışmalıdır. Sıklıkla, test edici konulara çözümler çabucak bulunabilir, ama Ağaç Balık Burcu’nun ve çevresindekilerin herhangi bir sorunun sürüncemede kalmasına ya da denetimden çıkmasına izin vermektense, bir çözüm aramak için etkin adımlar atmaları gerekecektir. Bir aile üyesi de ayrıca belirli bir konuyla ilgili olarak endişeye kapılabilir ve burada Ağaç Balık Burcu’nun anlayışlı tavrı ve akılcı yargısı çok yardımcı olacaktır. Ağaç Balık Burcu ayrıca sosyal yaşamına çok değer veren birisidir ve 2015 yılında arkadaşları hem destek sağlamada, hem de Ağaç Balık Burcu’nun çeşitli etkinliklerine katılmada önemli olduklarını kanıtlayacaklardır.

Ayrıca, yıl boyunca bazı ilginç sosyal etkinliklere de katılacaktır ve bir topluluk ya da gruptaki herhangi bir Ağaç Balık Burcu olaylara daha fazla dahil olduğunu, hatta katkısı için onurlandırıldığını bile görebilir. Pek çok açıdan, bu, Ağaç Balık Burcu için tatmin edici bir yıl olacaktır ve eğer başkalarıyla olan ilişkilerine dikkat ederse, kişisel yaşamı kendisine bazı zengin ve anlamlı zamanlar sağlayabilir. Buna ek olarak, çeşitli ilgi alanları kendisine pek çok keyif sağlayacaktır ve bunları geliştirmeyi hedeflemelidir. Genel olarak, bu, Ağaç Balık Burcu’nun zevk alacağı bir yıldır, ama yine de dikkatli olması gerekmektedir!