Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu ve karma

imagesBalık’m karmik görevi, kederi ve acıyı yatıştırıp yerine sevgiyi, huzuru ve sonsuz inancı koyabilmektir. Negatif enerji iyiliği görmeyi engellediğinde ve inanç zayıfladığında, Balık devreye girmeli ve bütünün enerjisini hafifletmelidir.

Her şeyi sorguladığı ve ispatlanmayana kuşkuyla yaklaştığı, evrenin kusursuz düzenini onarmaya çalıştığı, bu nedenle de gerçek manada huzuru bulmakta zorlandığı Tarot falı ve geçmiş yaşam deneyimlerinden sonra artık dinginliği hak ettiği bir dönemdedir. Ruhun bu kez üzerinde çalıştığı parça, yaradanm bize, hayrımıza olan dışında yara açıcı hiçbir şey göndermediğini kabul etmektir.

Burada ruh Zodyak’m son durağındadır. Bu noktaya gelene kadar yaşadığı tecrübeler aslında pek çok konuyu aşmasına vesile olmuştur. Dünyevi her türlü zorluğun üstesinden gelmiş ve artık ruhsal açıdan doygunluğa ve belki de aşkmlığa ulaşma zamanındadır. Bu yaşamında amacı kendini ifade etmenin spiritüel boyutunu veya sanatsal biçimini deneyimlemektir. Kusurlara takılmadan içinden geldiği gibi hareket eden, sezgilerini ve sevgi kaynaklı algısını çalıştırmayı becerebilen ruhlardır. Hata, övgü, başarı ve yenilgi gibi şeylerin artık ilahi düzene ne gibi bir katkısının olduğunu ya da olmadığını görebilecek bakış yerleşmiştir. Bu büyük düzeni kuranın işine karışmamayı bilmelidir. Sorunların, hataların, kusurların aslında bir amaca hizmet ettiğini, direnmeyip kabullenmek sayesinde, olanla ölenin ardındaki gerçekliği görebileceğini bilmelidir. Her şeyin haynna olduğunu kabul ettiği noktada gönlü de bu hayra razı olacaktır.

Bu ruhsal kapasitenin bütüne hizmet eden bir misyonu mutlaka vardır. Yargı lanndan kurtulmuş, koşulsuz veren, karşılık beklemeden seven bir ruhun enerjisi evrende dalga dalga yayılacaktır. Her şeyi ince ince hesapladığı, detaylarda boğulduğu ve hata yapmamak adına kendini paraladığı geçmiş tecrübelerinden sonra, bu kendini salıveren ruh hali, Balık burcu insanının dengesini bozabilir. Sevginin gücünü keşfetmek ile birlikte önceki dünyevi yeteneklerini göz ardı etmesi yeni Zodyak turlanna ve karmik dengenin ters tarafa bozulmasına sebep olabilir.