Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu ve iş hayatı

indir (1)Balık burcu değişken niteliktedir ve Su elementindendir. Yönetici gezegeni Jüpiter ve Neptün’dür. Denizler tannsı Poseidon, yani Neptün, sıvılar ve gazlarla bağlantılı, denizlerden gelen yetenekleri sunar. Güzel sanatlar, romantizm Venüs etkisidir. Ne iş yaparlarsa yapsın, Balık burcunun algılan çok açıktır. Kolektif bilinçle, farklı dünyalarla sürekli iletişim halindedirler. İç dünyalan oldukça geniştir. İnsanlığa ruhsal şifa verme yetenekleri yüksektir. Bu işi sadece psikolog olarak değil, Tarot falı gibi aynı zamanda insanları eğlendirerek, hayatlanna renkleri sokarak, güldürerek de başarırlar. Kimsenin Tarot falı ve kolay kabul etmeyeceği işleri de gönüllü olarak yapabilir, çevresindekileri şaşırtabilirler. Balık burcu, elle tutulmayan sanal alanda harikalar yaratır. Sahnenin gerisinde yapılan arka plan radyoculuk, çağn merkezi işlerin lideri onlardır. Çünkü üçüncü gözlerinin açıklığı sayesinde, çoğu zaman farkına varmadan karşıdaki ile temasa geçerler.

KİŞİSEL KARİYER: Sıvı ve gazlarla bağlantılı yiyecek, içecek, balıkçılık işlerinde Balık burcunu görebiliriz. Kimsenin yanaşmadığı, düşkünlere yardımcı olma işlerini gönüllü yapabilirler. Bütünsel ve kavramsal düşünebilirler. Bütünsel (holistik) tıp, alternatif tedaviler, müzik ve suyla terapi yöntemlerini kullanabilirler. Şirketlerin sosyal sorumluluk, reklam, insan kaynakları, idari işler kısımlannda onları görürüz. Büyük düşünebildikleri için sağ beyinle bağlantılı medya, reklamcılık, resim, şiir gibi alanlarda başarı onlanndır. Araştır ma geliştirme alanındaki başanlar, hayal gücünü inançla birleştirmede yatar.

Meslekler: Psikolog, gönüllü çalışan, çağrı merkezi çalışanı, uzaktan çalışanlar, radyocu, ar ge uzmanı, rüya analisti, şair, yazar, müzisyen, gardiyan, yardıma muhtaçlar için çalışanlar, yoga hocası, din adamı, bağımlılık terapistleri, medya çalışanı, kareograf.

Önerilmeyen işler: Bütünü göremedikleri, sadece bir parçasından haberdar olduklan işler anlamsız gelir. Büyük bir misyon içinde değil, sadece para kazanmak için çalışmak da onlan köreltecektir. Her an ön plana çıkmayı sevmez, işyerinde izole olabilecek, kaçabilecek bir yer ararlar. Detaylara ve saplara odaklanmanın ve yakın takiple çalışmanın gerektiği işlerde potansiyellerini gösteremeyeceklerdir.

KURUMSAL: Sosyal sorumluluğa önem veren, genel anlamda sevilen, renkli, yakın ve sıcak bulunan şirketlerdir. Fast food, sanal iletişim, radyoculuk, çağrı merkezi, çöp toplama, geri dönüşüm, denizcilik, balıkçılık, şifa merkezleri, hastaneler, akıl hastaneleri, büyük baş hayvancılığı, ar ge merkezleri, yaratıcı reklam ajansları, patent daireleri, balıkçılık işleri, okyanuslar ve denizaşm ticaret gerektiren konular, sanal iş dünyası Balık burcu ile bağlantılıdır. Turk cell, Mc Donalds, Acıbadem Hastaneleri, Balık zamanı kurulmuştur.

Yokluğu ile üzerinde çok durulan bir konudur. Aslında para çok net bir değişim aracıdır. Emeğimizi para ile değiştiriyoruz. Paramızı da başkalarının emeğine karşılık olarak onlara sunuyoruz. Parayı nelere harcadığımız, çok net biçimde nelere değer biçtiğimizi de gösteriyor. Eğer gerçek manada değer vermediğiniz şeyler için maddi varlığınızı tüketiyorsanız orada bir yerlerde sorun var demektir. Bu noktada, elde etmek için harcadığınız emeği de hiçe sayıyorsunuz, özetle kendinize de yeterli değeri vermiyorsunuz anlamı çıkabilir. Bu yüzdendir ki para ile olan ilişkimize sadece materyal bir olgu gözüyle bakmamakta yarar var. Zira biz, çoğu zaman bunun bir dönüşüm aracı olduğunu unutup amaç haline getirebiliyoruz.

Bu bölümde, burcumuza göre para ile olan ilişkinizin ne içerikte olduğuna, parayı nasıl ve nelerden kazandığımıza, nelere harcadığımıza, nelere yatırım yaptığımıza, parayı nasıl elde edip nasıl çoğalttığımıza değineceğiz; burçlarımızın bize kattığı enerjiye dayalı olarak, maddi değerlere nasıl yaklaştığımız ile ilgili ipuçları elde edeceğiz. Malum olduğu üzere, potansiyellerimizi ve risklerimizi bilmek önlem alma şansı verebiliyor.
Burada okuyacağınız açıklamaları, öncelikle Güneş burcunuza ve yükselen burcunuza göre, sonrasında da eğer biliyorsanız Venüs burcunuza ve doğum haritanızda 2. evi kesen burcu dikkate alarak okumanızı öneririm.