Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu özellikleri

imagesGerçekten de hoş ve yenilikçi bir burç. Ancak, bunu en iyi biçimde değerlendirmek için, hedeflerini gerçekleştirmek için kararlı bir çaba göstermelidir. Eğer böyle yaparsa, bazı mükemmel ama uzun vadeli sonuçlar elde edecektir. Yılan yılı gerçekten de Su Balık burcu’nün önemli potansiyeline ulaşacağı ve karakterinin öteki iyi niteliklerinin yanısıra bu potansiyelini de başkalarına göstereceği bir zamandır.

Bu, Ağaç Balık burcu için yaşamının pek çok yönü iyi gittiği için olumlu bir yıl olacaktır. 1985 yılında doğanlar için, eğitim söz konusu olduğunda, pek çoğu sınavlara gireceği ve daha özel çalışmalar yapmak üzere konu seçeceği için, bunun önemli bir yıl olduğu görülecektir. Genç Ağaç Balık burcu’nun kendini baskı altında hissedeceği ve bazen doğrudan tavrıyla duygularını dışa vuracağı zamanlar olsa da, bu onun için yine de yapıcı bir dönem olacaktır. Tutarlı ve yön temli bir biçimde çalışarak ve yeniden gözden geçirmeyi son ana bırakmayarak, yaptıklarının çoğundan hoşnutluk verici sonuçlar elde edecektir. Ayrıca, bazı konularla özellikle ilgilenecektir ve bu daha sonra uzmanlaştığı alanı çok fazla etkileyecek ve gelecekteki mesleği üzerinde etkili olabilecektir.

Ağaç Balık burcu’nun önünde heyecan dolu bir gelecek vardır ve 2001 yılında öğrendikleri ve başardıkları bu gelecek için bir temel oluşturacaktır. Ancak, özellikle zor ya da sıkıntı verici bulduğu herhangi bir konu olursa, yardım görmeden devam etmek yerine birine danışmalıdır. Kendisinin de göreceği üzere, çevresindekiler, istenildiğinde, yapıcı yönde oldukça fazla yol gösterebileceklerdir. Ayrıca, bazen Ağaç Balık burcu’nun bir şeyden hoşlanmama ya da yapamama hakkında gerçekten de önyargılı düşünceleri vardır ve bu yüzden zihnini bir çaba göstermeye ya da gerçekten denemeye kapar. Eğer daha açık fikirli olmaya ve en azından bir girişimde bulunmaya hazırlıklı olsaydı, kimi konuların, başlangıçta düşündüğünden çok daha ilginç ve kendisi için ilginç bir hedef olduklarını görebilirdi.

Ağaç Balık burcu bazen bir denemede bulunana kadar, kendinin ne kadar çok yönlü olduğunu hiç fark etmeyebilir! Ağaç Balık burcu’nun sosyal yaşamındaki beklentiler iyidir ve yakın arkadaşlarının varlığından zevk almaya ek olarak, katıldığı partilerde ve pek çok başka sosyal etkinlikte iyi zaman geçirecektir. Toplumsal anlamda, 2015 yılı boyunca, özellikle de yaz aylarında, aktif davranmaya çok hevesli olduğunu görecektir. Ayrıca hobilerinden ve ilgilerinden de çok zevk alacaktır ve spor ve ev dışı etkinliklere meraklı olanlar için, yıl içinde bazı unutulmaz olaylar olacaktır. Birçok Ağaç Balık burcu’nun müziğe karşı derin bir ilgisi vardır ve bu da yıl boyunca geliştirmeye değer olacaktır. Müzikle ya da yaratıcı sanatlarla ilgili bir meslek edinmeyi düşünen bütün Ağaç Balık burcui için, elde edebildikleri her türlü deneyim ya da becerinin yararlı olduğu ortaya çıkabilir.

Ağaç Balık burcu’nun ev yaşamının zevkli yanları olacaktır ve kendi gelişmesine ve etkinliklerine gösterilen ilgiden ötürü çok hoşnut olacaktır. Ancak, görüşlerinin çevresinde kilerle ters düşeceği zamanlar olabilir ve bu sert tartışmalara yol açabilir. Bu her zaman kolay olmasa da, Ağaç Balık burcu uyuşmazlık çıkabilecek her türlü konuyu tartışmak için biraz isteklilik göstermeli ve bir uzlaşmaya varılıp varılamayacağını görmelidir. Sıklıkla barışçıl bir çözüm bulunabilir, ama Ağaç Balık burcu fazla katı bir tavrın ev yaşamının tadını kaçırmasına izin vermemelidir. Kendisine yakın olanların en iyi duygularını kalplerinde sakladıklarını da unutmamalıdır ki bu her zaman hoşuna gitmeyebilecek bir şeydir! 1925 yılında doğan Ağaç Balık burcu için de, yıl içinde bazı ilginç ve ödüllendirici anlar olacaktır.

Daha yaşlı Ağaç Balık burcu, aile üyelerinin ilerlemesini izlemekten büyük zevk alacaktır ve yıl içinde bir kutlamanın, olasılıkla sevilen bir akrabanın dügününün ya da bir torunun doğumunun beklentisi içinde olabilir. Aile üyelerinin sağlayacağı yardımlarla mutlu olacaktır ve eğer gerçekten de yardıma gereksinim duyacağını düşündüğü herhangi bir konu varsa, yardım istemekte tereddüt etmemelidir. Benzer biçimde, sahip olabileceği daha başka etkin görevlerde de, sağlığını tehlikeye atmaktansa, yardım istemelidir. 2001 yılı boyunca, Ağaç Balık burcu yardım ve önerilerin varlığını ve gereksinim duyulduğunda istenmesi gerektiğini hatırlamalılardır. Genel olarak, Yılan Yılı Ağaç Balık burcu için çok şey vaat etmektedir ve ona yeteneklerini geliştirip kullanma şansını vereceği gibi, yaşamının pek çok alanında ona mutluluk getirecektir.