Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık Burcu Öngörüleri

imagesYaratıcı projelerinizi her türlü zorluk ve engel karşısında disiplinle sürdürme yeteneğiniz var. Doğru dönemlerinizde başlangıç yapmanız da engelleri azaltacak, işlerin hızla yol almasını sağlayacaktır. Doğum yapmak yaratmak demektir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bu özel dönemi doğum yapmak veya hamile kalmak için de planlayabilirsiniz.

20 Nisan 20 Mayıs arasında etkili olan muhteşem Yeniay, 5 Mayıs’ta ve çok yakın günlerde şanslı ve ihtişamlı yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak. Hem finansal avantajlar hem de şans sizden yana olacak sevgili Oğlak. Jüpiter ve Plüton burcunuzda gerçek bir güç ve şans şöleni düzenler, para alanınızdaki Neptün hayallerinizi gerçeğe çevirirken ve uzun vadeli telif, ikramiye ya da prim haklarınız geleceğe güvenle bakmanızı sağlarken, keyifle projeler üretebilecek ya da ço cuğunuzu büyütebileceksiniz. Bu günlerde size sunulan tekliflere hayır demeyin!

13 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay bir sonuç bekleyenler için güzel ama zor etkilerle geliyor. 8 18 Kasım arasında bir yandan dikkatli, öte yandan proje tekliflerinizin sonuçlarını almaya hazır olmalısınız. Sempatik ve güçlü tutumunuzla puan toplayacaksınız. Ancak başkalarını kontrolünüz altına almak için kuraldışı yöntemlere başvurmayın. Finansal kayıplarınızın kaynağı, uzun zamandır olduğu gibi yine dostlarınız ve üye olduğunuz gruplar!