Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu için para Tarot Falı

imagesBalık burcu ve para

Paranın değil sevginin gücüne inanır. Dünyevi değerler ve karşılığında ödenen maddi değerler Balık burcunun gecikmeli olarak fark ettiği şeylerdir. Olsun ya da çoğaltayım gibi bir çabaya girmez. Çünkü matematik problemlerindeki o havuz misali, gelen zaten başka bir musluktan kontrolsüz biçimde akıp gidebilir.
Zaten Balık burcuna göre, para, Tarot falı ve feda edilmek üzere kendisine bahşedilmiştir. Balıklar kadar sahip olduğu maddi değerleri kolaylıkla diğer insanların faydasına akıtabilen başka bir burç yoktur. Bu açıdan sömürülme potansiyeli de vardır ne yazık ki. Eğer bir gün ihtiyaç sahiplerine yeteri kadar akıtamadığım fark ederse, para onun için ihtiyaç haline gelir. Yani sadece tünelin ucundaki yeşil desteler ile para kazanmaya motive edemezsiniz Balık burcunu. Ne kadar çok kazanırsa o kadar çok yaraya merhem olacağını fark ederse ancak o zaman bu konuda hırs sahibi olabilir.

Ailesinin ihtiyacını karşılamak onlar için önemlidir. Kendisi Tarot falı gibi mutluluğu parada aramaz ancak sırf para yetmedi diye sevdiklerinin istediklerine sahip ola mayıp mutsuz kalmasını istemez.

Para kazanma aracı olarak kullanacağı işi de mutlaka sevmesi ve bu yolla insanlara fayda sağlaması önemlidir. Sanatsal faaliyetlerden, hizmet sunan ve sevgisini ve merhametini de işin içine katacağı mesleklerden para kazanabilir.

Bireysel olarak yaptığı harcamalar, sanatsal faaliyetler, estetik, güzellik ve romantizme hizmet eden şeylere yöneliktir.

Kazanım ve geleceğini garanti altına almak söz konusu olduğunda bireysel becerisine işi bırakmak akıllıca olmaz. Aslında sezgileri ona nereden kâr ner den zarar geleceği konusunda rehberlik verir ancak sonucun artılarını ve eksilerini çok fazla önemsemediğinden çoğunlukla bu becerisini verimli biçimde kullanamaz. Mutlaka profesyonel bir destek alması veya zorunlu yatırımlara yönelmesi gerekir.

Paranın gerçekliğini kabul etmesi, diğer insanlarla arasındaki maddi sının koruyabilmesi, yeri geldiğinde “hayır” diyebilmesi önemlidir.