Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık Burcu Genel Falı

logoBalık Burcu çok çalışabilse de, ayrıca nasıl eğleneceğini de bilir. Zevkine çok düşkündür ve binbir zorlukla kazandığı parayı müsrif bir tatile, pahalı bir yemeğe çünkü Balık Burcu iyi bir yemek ve şarap uzmanıdır ya da çeşitli eğlence etkinliklerine katılmaya oldukça rahatlıkla harcayabilir. Ayrıca, küçük sosyal toplantılardan da zevk alır ve eğer sevdiği dostlar arasındaysa, partinin kolaylıkla ilgi merkezi durumuna gelebilir. Ne var ki, daha büyük toplantılarda ya da yabancılar arasında oldukça geri çekilmeye eğilimlidir.
Balık Burcu, ayrıca, konforuna düşkün bir kişiliktir ve evi genellikle en son moda lüks nesne ve eşyalarla donatılmıştır. Mümkün olduğu yerde, kentten çok kırda yaşamayı ve büyük bir bahçeye sahip olmayı tercih edecektir, çünkü Balık Burcu genellikle hevesli ve başarılı bir bahçıvandır.

Balık Burcu, karşı cins için çok popülerdir ve bir ev kurmadan önce sıklıkla pek çok romantik ilişki yaşayacaktır. Eşine karşı vefalıdır ve özellikle Terazi, Tavşan, Köpek ve Kaplan ve ayrıca başka bir Balık Burcu burcunda doğanlarla iyi anlaşabildiğim görecektir. Nazik ve uyumlu yapısmdan ötürü, ayrıca Astroloji Zodyağı’nm, Yılan dışındaki bütün burçlarıyla da tatmin edici bir ilişki kurabilir. Yılan aldatıcı, ketum ve kendini çok koruyucu olmaya eğilimlidir ve bu dürüst ve açık kalpli Balık Burcu için son derece sinirlendirici olabilir.

Dişi Balık Burcu bütün enerjisini çocuklarının ve eşinin gereksinimlerine adayacaktır. Hiçbir şeye gereksinimleri olmamasını sağlamaya çalışacaktır ve onların hoşnutlukları büyük ölçüde kendi hoşnutluğudur. Evi ya çok temiz ve düzenli ya da kaçınılmaz biçimde düzensiz olacaktır. Tuhaftır ki, Balık Burcular için bunun arası yok gibidir,* ev işlerini ya sevmekte ya da nefret etmektedirler! Dişi Balık Burcunun gerçekten de bir organizatör olarak dikkate değer yetenekleri vardır ve bu, onun dostça ve açık tavrıyla birleşerek, onun pek çok hedefini elde etmesini sağlar. Ayrıca, ilgili ve vicdanlı bir anne de olabilir ve çok iyi bir giyim zevkine sahiptir.

Balık Burcu genellikle yaşamda şanslıdır ve nadiren bir şeye gereksinim duyar. Eğer başkalarının iyi niyetinden yararlanmalarına izin vermezse ve kendisini öne sürmekten korkmazsa, yaşamda pek çok arkadaş edinecek, başkalarına yardım edecek ve pek çok kişinin hayranlığını kazanacaktır.