Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu falı

imagesYılan Yılı Ateş Balık burcu için önemli bir potansiyele sahiptir, ama bunu en iyi biçimde değerlendirebilmek için, gelecek 12 ay boyunca neyi başarmayı istediğini düşünmelidir. Bu özellikle, yakın geçmişte emekliye ayrılmış ya da Yılan yılında ayrılmayı düşünen Ateş Balık burcui için geçerlidir. Şimdi bir süredir akıllarında olan düşünce ve tasarıların bir kısmını uygulamaya başlayabilirler. Hedeflerini belirleyerek ve zamanlarını amaçlı bir biçimde kullanarak, bütün Ateş Balık burcui bunun tatmin edici bir yıl olduğunu görecektir. Pek çoklan için ev bulma konusu özellikle önemli olacaktır ve bazılan taşınmayı tercih ederken, diğerleri zamanlarını evlerini geliştirmeye ve özellikle bazı odaların dekorunu değiştirmeye ayıracaklardır. Taşınanlar için, hem uygun bir ev bulma, hem de yeni eve tam anlamıyla yerleşmek yılın çoğunu alacaktır. Ne var ki, bunun zaman zaman güç bir dönem olduğu görülse de, yeni evine bir kez yerleştiğinde, Ateş Balık burcu yerleşmekten ve yeni çevresinin hoş ve çekici yerlerini keşfetmekten büyük zevk alacaktır.

Bu Ateş Balık burcui 2001 yılını yaşamlarında yeni bir sayfa, zevkini çıkarmaya kararlı oldukları bir yıl olarak göreceklerdir. Ancak, taşınsalar da taşınmasalar da, neredeyse bütün Ateş Balık burcui, yıllar boyunca biriken ve kullanışlılıklarını kaybetmiş çeşitli nesnelerden evlerini büyük ölçüde temizlemeye karar vereceklerdir. Bu işlem Ateş Balık burcu’nü, özellikle evini daha temiz ve kullanmak için daha elverişli duruma getirmeye yardımcı olduğu için, büyük ölçüde tatmin edecektir. Ancak, eğer Ateş Balık burcu herhangi bir biçimde riskli olan herhangi bir projeyle uğraşırsa, birisinden yol göstermesini istemesi gerekebilir. Bu hiç de kişisel güvenliğini tehlikeye atabileceği bir yıl değildir.

Ateş Balık burcu’nün hobileri ve ilgileri, özellikle de onu ev dışına çıkaran, başka meraklılarla tanışmasına olanak sağlayan ya da yaratıcı yeteneklerini kullanmasını gerektirenler, bazı ödüllendirici süreçlere yol açacaktır. Ayrıca, eğer yıl boyunca ilgilerini artırabilirse, bunun uyancı bir hedef olduğunu görecektir. Her zaman olduğu gibi, aile üyelerinin etkinliklerine hevesli bir ilgi duyacak ve sevdiklerine oldukça fazla yardımı dokunacaktır. Çevresindekiler onun söylediklerine ve yaptıklarına çok önem verecekler ve karşılık olarak, Ateş Balık burcu kendisine gösterilen sevgi ve itibarla yüreklendirilecektir.