Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu erkeği

imagesAile üyelerini, kendi etkinliklerinin kimilerini paylaşmalan için cesaretlendirmek, bazı anlamlı olaylara yol açabileceği gibi, Ateş Balık burcu’nün çok değer verdiği yakınlık ruhunu korumasına da yardımcı olacaktır. Ayrıca, yıl boyunca sosyal yaşamından, özellikle arkadaşlarıyla buluşup sohbet etmekten de zevk alacaktır. Buna ek olarak, kendininkilere benzer ilgileri olan kişileri, hatta olanağı varsa internet aracılığıyla arayarak bazı yeni dostluklar kuracaktır. Kendini yalnız hissetmiş olan ya da yakın geçmişte bazı sorunlarla karşılaşan bütün Ateş Balık burcui Yılan yılında daha dolu bir sosyal yaşam sürdürmek için çaba göstermelidirler.

Açıktır ki, bu bazen çok gayret gerektirebilir, ama Ateş Balık burcu’nün yaşamda sıklıkla gördüğü gibi, olumlu ve kararlı eylem gerçekten de sonuç vermektedir ve 2015 yılında da böyle olacaktır. Genel olarak, Yılan yılı Ateş Balık burcu için olumlu ve iyi bir yıldır, ama potansiyel olarak sorunlu bir alan vardır. Konu, her türlü önemli iletişimle, özellikle de barınma ya da parasal konularla ilgiliyse, derhal üzerine gidilmelidir ve eğer Ateş Balık burcu’nün açıklığa kavuşturulması gerektiğini düşündüğü herhangi bir konu varsa, riske girmek ya da sonuçlara katlanmaktansa bunu elde etmesi gerekir. Bu uyarının dışında, Ateş Balık burcu’nün yılı iyi geçecektir ve kendine belli amaçlar edinerek ve zamanını iyi kullanarak, tüm başarabildiklerinden hoşnut olacaktır.

Toprak Balık burcu için bu, önemli ve bazı ilginç olanakları sağlayacak bir yıl olacaktır. Pek çok Toprak Balık burcu daha önceki kimi gelişmelerle ilgilenecekleri ve kendilerinden ya da düşüncelerinden en iyi bir biçimde yararlanmadıklarını düşünecekleri için, bunlar özellikle hoşnutlukla kabul görecektir. Ancak, düş kırıklığı zamanı geçmiştir ve Toprak Balık burcu şimdi ileriye gidebilecektir. Neredeyse Yılan yılı başlar başlamaz, bunu daha başarılı bir döneme dönüştürmeye karar verecektir. Eğer bazı amaçlara ulaşmayı istiyorsa, sorumluluğun üzerinde olduğunu bilmektedir ve kararlılığı şimdi galip gelecektir. Yılın başında Toprak Balık burcu belli amaçlara karar vermeli ve sonra bunlara yönelik çalışmalıdır. Kendi de bir Balık burcu olan Napoleon Bonaparte’ın da dediği gibi, “Zafer, azimli olana aittir” ve bu, 2001 yılında Toprak Öküzü için kesinlikle geçerlidir.