Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


BALIK BURCU AYLIK YORUMU 2017 ŞUBAT

Aşk ve İlişkiler

Şubat ayı Mars’ın aşk evinizdeki hareketi, ani ilişkilere açık olduğunuzu göstermektedir. Sizin için tinsel ve tensel birliktelik dengede olmalıdır. Partnerinizle tutku dolu bir aşk yaşayabilirsiniz. 11 Şubat itibariyle Merkür’ün ileri hareketi, iletişim trafiğinizi arttıracak. Kendinizi karşı cinse çok daha güçlü ifade edebileceksiniz.

İş, Kariyer ve Para

Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay, iş yaşamınızla ilgili bir dönüm noktasından geçeceğinizi ortaya koymaktadır. Şubat ayının ilk haftası iş ve kariyerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Şubat ayının ilk haftası kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu evre yüreğinizin sesini dinleyeceksiniz. 11 Şubat itibariyle Merkür’ün ileri hareketi, iş yaşamınızda almanız gereken kararlar konusunda sizi destekleyecektir. Şubat ayı kendinize olan güven duygunuzun güçlendiği ve kendinizi çok daha rahat ifade edecek olduğunuz bir ay.

Sağlık

Sırt ve bel ağrılarına karşı dikkatli olmanız gereken bir ayın içindesiniz.

Şubat Ayı Olumlaması

“Yaşamımın her alanında ihtişamlı güzellikler yaşıyor ve şükrediyorum.”

Şubat Ayı Esması “El Kebir”

“El Kebir” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 232 adettir. Erkeklerin “El Kebir”, kadınlarınsa “Ya Kebir” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde ihtişamlı bir güce sahip olursunuz, herkes size saygıyla yaklaşır, şanınız artar ve korunursunuz.

balik-burcu-aylik-yorumu-subat-2015_8115316-9895_1800x945.jpg