Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık Burcu Aylık Falı

logo•AŞK: Geçen aya kadar uzunca bir süredir burcunuza sert açı yapan Satürn gezegeninin burç değiştirmesi nedeniyle üzerinizde bulunan baskıdan kurtulup rahatlıyorsunuz. Bu durum sizde olumlu etkiler yaratacak. Duygularınızda seçici olmakla birlikte aşk potansiyeliniz harekete geçiyor ve kendinizi görkemli bir şekilde ifade edebiliyorsunuz. Bütün bu gelişmeler sizin aşk hayatınızı harekete geçirebilir ve aradığınız kişiyi bulabilirsiniz. Eğer bir sevdiğiniz varsa bütün bu olumlu etkiler sizin devam eden ilişkinize de yansıyacak ve birlikte mutluluğu paylaşacaksınız.

•PARA: Kariyerinizde zirve yapmayı düşünüyorsunuz ama eğer bu konuda başkalarından bir destek bekliyorsamz beklediğiniz bu desteği almamak sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Eğer çok büyük beklentiler içinde değilseniz bu ayki yatırımlarınızda sizi sevindirecek gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle yaratıcılık gerektiren ve risk alarak başladığınız işlerde başarılı gelişmeler sizi bekliyor.

•SAĞLIK: Bu ay sağlığınız açısından mutlu ve rahatsınız. Sizin sağlığınızda bir problem olmamakla birlikte sevdiklerinin bazı sağlık problemleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum biraz canınızın sıkılmasına yol açabilir ama kendinizi bu duruma fazla kaptırmayın ve moralinizi yüksek tutun. Onların sizin desteğinize ihtiyaçları olduğunu unutmayın. Sizi güçlü görmek onlarmda direncini arttıracaktır.