Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


BALIK BURCU 2017

Sevgili Balık,

Bolluk bereket ve şans planeti Jüpiter 12 Ağustos tarihine kadar 6. evinizde hareket ediyor olacak. İş ve çalışma koşullarınızla ilgili konularda şanslı bir evreden geçiyorsunuz. 12 Ağustos 2016 itibariyle, şans yıldızı, 7. evinizi ziyaret edecek. Sosyal yönünüzün güçlendiği, çevrenizin desteğini aldığınız, sürpriz evliliklerin yaşanacağı şanslı bir döneme uyanıyor olacaksınız.

OCAK

Aşk ve İlişkiler

Yengeç burcunda meydana gelecek olan Dolunay, 5. evinizi etkiliyor olacak. Dolunay evreleri duygular çok yoğun olur. Küçük tartışmalar büyük kavgalara dönüşür. Bu evre agresyonlardan uzak durmakta fayda vardır. Bu dönem partnerinizle olan iletişiminize özen göstermeniz gerekir. Yaşadığınız duygu durumu,

ani olaylara sebep verebilir. Mevcut ilişkiniz teste tabi tutulur. Eğer partneriniz ile ilgili tatmin olmadığınız konular var ise masaya yatırabilirsiniz. Mars’ın 13 Ocak – 21 Şubat arası burcunuzdaki hareketi, duygularınızı her zamankinden çok daha ateşli yapacaktır. Bu evre partnerinize ve çevrenize karşı kırıcı olmamaya çalışın. Merkür’ün 12. evinizdeki geri hareketi, geçmişte yaşanılan olayları tekrar gündeme getirecektir. Bu evre gizli olaylar açığa çıkabilir.

İş, Kariyer ve Para

Ocak ayı içerisinde, Yeniay’ın 11. evinizdeki etkisi sosyal çevrenizin desteğiyle iş hayatınızla ilgili destek alacağınızın bir göstergesi olacaktır. Bu dönem yaşamınıza size destek verecek kişiler girebilir. 21 Ocak – 11 Şubat arası Merkür’ün geri hareketi, iş ortamınız ve arkadaşlarınız ile ilgili yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız gerektiğinin bir göstergesi olacaktır. İş yaşamınızda arkanızdan iş çeviren kişiler açığa çıkabilir. Ocak ayı içerisinde Merkür geri hareketini sonlandırana kadar yenilikler yapmamanızda fayda var.

Sağlık

Ocak ayı içerisinde, geçmişte nükseden kronik rahatsızlığınız tekrarlayabilir. Ruhsal ve fiziksel açıdan dinlenmeniz de fayda var. Bu dönem, mide ve ayaklarınız hassas olabilir.

Ocak Ayı Olumlaması

“Gizli kalmış tüm güzelliklerin yaşamıma girmesine izin veriyorum.”

“El Batın” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 62 adettir. Erkeklerin “El Batın”, kadınlarınsa “Ya Batın” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde bu ay gizli kalmış güzellikler gün yüzüne çıkabilir ve gizemli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca sezgileriniz de yükselebilir. Sizden gizlenenlerden önceden haberdar olarak önlem alabilirsiniz.

BALIK BURCU 2017_0.jpg