Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu 2015 para aşk ve sağlık yorumu

logo• AŞK: Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilir ve geleceğe yönelik daha ciddi kararlar alabilirsiniz. İlişkinizi gözden geçirecek ve isteklerinizi anlatacaksınız. İkna edici ve etkileyici tutumunuzla sevdiğinizin dikkatini üzerinize çekebilir, isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Birlikte eğlenceli vakit geçirecek, sinema, tiyatro ve çeşitli davetlere gideceksiniz. Yalmz olanlar bu ay aradıkları aşkı bulabilir, heyecan verici aşk maceralarına atılabilirler.

• PARA: Projelerinizi uygulayabilir, başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bu ay son derece verimli ve kazançlı bir dönem olacak. Yatırıma yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle emlak ve evinizle ilgili yatırımlar yapabileceğiniz gibi işlerinizle ilgili yemlikler için harekete geçebilirsiniz. Farklı konular dikkatinizi çekecek ve yaratıcılığınızı parasal konularda açığa çıkaracaksınız.

• SAĞLIK: Kendinizi giderek daha güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Hem fiziksel hem de duygusal açıdan yükseldiğiniz bir dönem olduğu için bünyeniz ve direnciniz yükseliyor. Bu ay kışa hazırlık yapabilir, özel bakım kürleri uygulayabilir, sağlığınızla birlikte güzelleşmeye de önem verebilirsiniz.