Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu 2015 aşk, para ve sağlık yorumu

logo• AŞK: Bu ay derinleşen duygularınızın meydana getirdiği yakıcı enerjiyi yaratıcı çalışmalar ve sanatsal faaliyetler üzerinde yoğunlaştırmaksınız. Bu durum duygularınızın üzerinizde yarattığı baskıyı azaltacak ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Böylece sevdiklerinizle aranızda meydana gelmesi muhtemel çatışmaları da önleyebilirsiniz. Aym ortalarına doğru katılacağınız topluluklarda düşüncelerinizi etkileyen hoş insanlarla karşılaşabilirsiniz. Onlarla bir araya gelmek için çaba göstereceksiniz. Kim bilir? Belki de yeni başlayacak bir ilişki sayesinde tüm hayatınız değişebilir.

• PARA: Bu ay yapmayı düşündüğünüz anlaşmalarda yalnızca kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmeyin. Ortaklarınızın veya işbirliği yaptığınız insanlarm haklarını da düşünmeniz size artı puan kazandıracaktır. Ay ortalarına doğru çıkacağınız iş seyahatlerinde iyi ilişkiler kurabilir ve bu sayede yapacağınız bağlantılarla yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bu durum belki de iş ilişkilerinizde mevcut şartların değişmesini sağlayacak yeni bir başlangıç olabilir, Artan sorumluluklarınız yüzünden strese kapılmayın. Çünkü sonunda çalışmalarınızın mükafatını alacaksınız.

• SAĞLIK: Duygularınızdaki yoğunluk sebebiyle biraz stresli bir dönemden geçiyorsunuz. Bu nedenle aym ilk günlerinde kendinizi sıkıntılı bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Kendinizi rahatlatan uğraşlar içine girmelisiniz. Özellikle sanat faaliyetleri gibi yaratıcılığınızı tetikleyen uğraşlar size iyi gelecek ve enerjinizi boşaltmanızı sağlayacaktır. Aym ortalarına doğru dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.