Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burçları için yıl sonu yorumu

Kasım:
İş hayatınızda geçen ay olduğu gibi karşınıza yeni fırsatlar çıkmaya devam edecek. Birçok konuda yeni fırsatları karşınızda bulacaksınız. Artık size düşen oturup bu fırsatları planlı programlı şekilde değerlendirmek olacak.
Yıldızların konumu nedeniyle bu ay oldukça gergin olacaksınız. Öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Eleştirilere kendinizi kapayabilir ve her eleştiriyi kişisel saldırı şeklinde algılayabilirsiniz.

Atacağınız herhangi bir adımda sevdiğinizden bile gelecek eleştiriyi herkes böyle yapıyor diyerek yanıtlayamazsınız. Size işinizde daha iyi olmanız için söylenen sözleri intikam alınacak bir konu haline getirmeyin. Partnerinizi üzebilirsiniz.
Partnerinize karşı öfke patlamaları yaşamanız aşk hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir, lütfen bunu dikkate alın.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 3,4,7,11,12,14 Kasım Para için şanslı günleriniz: 20,28,29 Kasım Aşk için şanslı günleriniz: 21,24,25 Kasım.

Aralık:
Nihayet yılın son ayı geldi ama sizin için işlerinizde son bir türlü gelmedi. Bu ayı da koşuşturmaca içinde geçireceksiniz. Ancak hareketli olduğu kadar da keyifli bir dönemde olacaksınız. Bu keyifli tutum yenilikler yapma ve yeni şeyler yaratma dürtülerinizi kamçılayacak.

Yıl bitmiş olmasına rağmen hâlâ tahsil edemediğiniz bazı alacaklarınıza da ağırlık vereceksiniz. Merak etmeyin alacaklarınız tıkır tıkır banka hesabınıza girmeye başlayacak.

Geçen ay partnerinize karşı olan öfke patlamalarınızı dizginleyebildiyseniz, bu ay aşk hayatınıza uyum hâkim olacak. Bekâr Balıklar ay sonuna doğru sosyal ortamlarda bulunsunlar. Ne zaman sosyal ortamlarda bulunmanızı tavsiye ettiğimi artık biliyorsunuzdur. Evet, karşınıza yeni bir aşk çıkabilir ve bu aşk evde televizyon karşısında oturarak çıkmayacak.

İşve kariyer için şanslı günleriniz: 7,14,15,16 Aralık
Para için şanslı günleriniz: 18,19,20,21,24 Aralık
Aşk için şanslı günleriniz:9,10,11,12,13,29,30,31 Aralık