Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AY YAY’DA İNCELİYOR

Özür Dileme Meditasyonu II
Ateş grubu üyesi Yay, saflığının ve kıpır kıpır yapısının da etkisiyle en patavatsız burçtur. Bunu art niyetle yapmaz, çünkü o kadar düşünecek zamanı yoktur. Saftır ve pot kırar. Bazen “a” demek
isterken ağzımızdan “b” çıkar, bazen biz ısrarla “c” hatta “ç” de
meye çalışırken karşı taraf “k” anlar. Aynı durum diğer taraftan bakıldığında bizim için de geçerlidir. Bilerek ya da bilmeyerek kırdığımız podarla ve sözlerimizle üzdüklerimizden özür dileyerek armalım. Gözlerimizi kapatıyoruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışarı verip, acele etmeden, bir süre nefessiz kalıyoruz. Bir süre bu şekilde soluklanarak, kendimizi meditasyonumuza hazırlayalım ve şimdi niyetimizi edip, nefesimize de dikkat ederek, meditasyon cümlelerimizi söyleyelim.
Niyet: “Yay’ın yöneticisi Jüpiter’in desteğine kendimi açı
yor ve üzdüklerimden özür dileyerek, saflaşmayı seçiyorum.” Nefes alırken: “Sevgili bolluk bereket gezegeni Jüpiter,
arttıncı etkinle, özürlerimin kabul edilmesine yardım etmeni talep ediyorum.”
Nefesimiz içimizde yayılırken: “Kasıtlı ya da kasıtsız söylediklerimle, davranışlarımla üzdüğüm tüm varlıklardan özür dilerim.”
Nefesimizi verirken: “Özürlerimi kabul ederseniz çok sevinirim.
Nefessiz dururken: “Özür dileyip, sadeleşmenin hazzını yaşıyorum. Teşekkür ederim.”
Tekrar nefes alıyoruz ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin katlarını öneririm. Meditasyonunuz bitince, zamanınız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anm, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sizsiniz.