Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AY TERAZİ’DE İNCELİYOR

AY TERAZİ’DE İNCELİYOR
Özür Dileme Meditasyonu I
Terazi 7. Burçtur ve Koç Burcunun tam karşısında konumlanır.
Koç: “Ben”dir. Terazi: “SEN.” Bugün Özür Dileme Meditasyonu yapacağız. Özür Dilemenin birbirinden farklı birçok yolu ve konulan var. Biz bugün; SEN’den özür dileyeceğiz. SEN: Eski
bir sevgilimiz, şimdiki sevgilimiz, annemiz, babamız, kardeşlerimiz, çocuğumuz, koparttığımız bir çiçek, bahçesinden erik çaldığımız komşumuz, çocukken tekme attığımız bir sınıf arkadaşımız, yemini vermeyi unuttuğumuz balığımız, canını yaktığımız bir hayvan, çöpe attığımız bir elma v.b. olabilir. Bu Meditasyonu yıl boyunca, yaklaşık 30 kez yapacağız. Arzu ederseniz ilk özür Dileme Meditasyonunu aşağıdaki haliyle yapın. Daha ileride,
her bir meditasyonu bir kişiye, bir varlığa odaklı yapabilirsiniz. Gökkuşağının tüm renklerinden oluşan, şifalı Işık Şelalesi ile çalışacağız. Evrensel Bilincin bir parçası olan bu Işık Şelalesi, çok büyük bir bilince sahip. İhtiyacımız olan rengi ve enerjiyi bize gönderiyor. Gözlerimizi kapatıyoruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışarı verip, acele etmeden, bir süre nefessiz kalıyoruz. Bir süre bu şekilde soluklanarak, kendimizi meditasyonumuza hazırlayalım ve şimdi niyetimizi edip, nefesimize de dikkat ederek, meditas yon cümlelerimizi söyleyelim.
Niyet: “Bilerek ya da bilmeyerek, kırdığım, üzdüğüm, incittiğim, dikkate almadığım, değer vermediğim tüm Varlıklardan özür diliyor ve onlarla helalleşmeye niyet ediyorum.”
Nefes alırken: Şifalı Işık Şelalesinin altındayız. “Kendimi Şifalı Işık Şelalesine açıyorum.”
Nefesimiz içimizde yayılırken: “Bilerek ya da bilmeyerek kırdığım, üzdüğüm, incittiğim, dikkate almadığım, değer vermediğim tüm Varlıklardan özür dilerken, ihtiyacım olan renk ve yardımları minnettarlıkla kabul ediyorum.”
Nefesimizi verirken: “Sizi şimdi fark ediyorum. Sizi kırdığımı şimdi fark ediyorum, özür dilerim.”
Nefessiz dururken: “Sizlerie helalleşmek istiyorum. Teşekkür ederim.”
Tekrar nefes alıyoruz ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin katlannı öneririm. Meditasyonuııuz bitince, zamanınız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anm, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sizsiniz.