Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AY OĞLAKTA İNCELİYOR

Özgünleşme Meditasyonu
Doğduğumuz andan itibaren, büyürken ve yaşamımız boyunca, birçok dış faktör tarafından etkilendik, etkileniyoruz. Aile, mahalle, akrabalar, toplum, din, gelenekler, eğitimler ve çevre gibi.
İsteyip istemediğimiz sorulmadan, üzerimize sorumluluklar ve
rildi. Hayrımıza olup olmadığını bilmediğimiz, duygudüşünce
kalıplarını üstlendik v.s. Bugün, Oğlak burcunun yöneticisi Satürn’ün desteğiyle, özümüze ait olmayanlardan arınmaya niyet edeceğiz. Gözlerimizi kapatıyoruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışarı verip, acele etmeden, bir süre nefessiz kalıyoruz. Bir süre bu şekilde soluklanarak, kendimizi meditasyonumuza hazırlayalım ve şimdi niyetimizi edip, nefesimize de dikkat ederek, meditas yon cümlelerimizi söyleyelim.
Niyet: “Satürn’ün desteğiyle, hayrıma olmayan tüm kalıplan, engelleri, etikeüeri, ferahlığa dönüştürmesi için ışık’a gönderiyorum.”
Nefes alırken: “Kendimi İlahi Işık’a açıyorum.” Nefesimiz içimizde yayılırken: “Özüme ait olmayan tüm kalıplar, engeller ve etiketíeri görüyorum, teşekkür edivo rum ve sizlerle vedalaşmayı seçiyorum.”
Nefesimizi verirken: “Özüme ait olmayan tüm kalıplar, engeller ve etiketleri İlahi Işık’a gönderiyorum.”
Nefessiz dururken: “Satürn’e, Oğlak Burcuna ve İlahi Işık’a teşekkür ederim.”
Tekrar nefes alıyoruz ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin katlannı öneririm. Meditasyoııunuz bitince, zamanınız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anııı, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sizsiniz.