Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AY BOĞA’DA GENİŞLİYOR

Boğaz Çakra ve İfade Meditasyonu
Boğa burcu boğaz bölgesini yönetir. Boğaz Çakramız, ifadeyi temsil eder. Hem Boğa burcunun hem de Boğaz Çakrasımn rengi mavidir. Boğaz Çakramızı kuvvetlendirmeye, kendimizi doğru ve net ifade etmeye, olduğumuz halimizle anlaşılmaya, daha sağlıklı ve doğal iletişim kurmaya yönelik bir meditasyon yapacağız. Gözlerimizi kapatacağız ve karşımızda pırıl pınl mavi renkli bir okyanus imgeleyeceğiz. Meditasyonumuzda yine nefes, renk, çakra ve olumlamalarla çalışacağız. Gözlerimizi kapatıyoruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışan verip, acele etmeden, bir süre
Niyet: “Boğaz Çakramı kuvvetlendirmeye, güzel iletişim kurmaya niyet ediyorum.”
Nefes alırken: Muhteşem bir okyanusun karşısındayız. Okyanusun şifalı, mavi ışığını boğazımıza çekiyoruz. “Kendimi mavi Okyanuslann şifalı enerjilerine açıyorum.”
Nefesimiz içimizde yayılırken: Bu şifalı mavi enerji boğazımızı, ağzımızı, ensemizi geziyor, boğaz Çakramızı kuvvetlendiriyor. “Kendimi olduğum halimle ifade etmeye izinliyim.” Nefes verirken: “Kendimi kolaylıkla, sevgiyle ifade ediyorum.”
Nefessiz dururken: “İfade gücüme ve Boğaz Çakrama verdiği destek için, Okyanuslara ve Boğa Burcuna teşekkür ederim.” Tekrar nefes alıyoruz ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin katlarını öneririm. Meditasyonunuz bitince, zamanınız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anın, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sîzsiniz.