Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AY BAŞAK’TA İNCELİYOR

AY BAŞAK’TA İNCELİYOR
Olanı Olduğu Haliyle Kabul Etme ve Saygı Meditasyonu
Bizler çoğunlukla kusursuzluğu arayan, mükemmelliği yaşamaya meyilli varlıklarız. Çoğumuzun takıntıları, saplantıları var. Başak analizci, detayları inceleyen bir Burçtur. Bilerek ya da bilmeyerek, gerek kendimizi, gerek başkalannı, farklı düşünceleri, ırkları, milletleri, inançları ve daha birçok varlığı ve olguyu yargılıyoruz. İncelen Ay’ın etkisinde, kuruntulanmızdan, takıntılarımızdan, yargılarımızdan arınmaya yönelik çalışacağız. Her şeyin olduğu haliyle aslında tam mükemmellik halinde olduğunu fark edip, Olanı Olduğu Haliyle Kabul Etme Meditasyonu yapacağız. Gözlerimizi kapatıyoruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışarı verip, acele etmeden, bir süre nefessiz kalıyoruz. Bir süre bu şekilde soluklanarak, kendimizi meditasyonumuza hazırlayalım ve şimdi niyetimizi edip, nefesimize de dikkat ederek, meditasyon cümlelerimizi söyleyelim.
Niyet: “Takıntılarımdan, kuruntularımdan, yargılarımdan arınmaya, başta kendim olmak üzere, her şeyi olduğu gibi kabul etmeye niyet ediyorum.”
Nefes alırken: “Hayatta her şey, kendi mükemmelliğinde gerçekleşiyor.”
Nefesimiz içimizde yayılırken: “Kendimle ve Kainat ile barış halindeyim.”
Nefesimizi verirken: “Takıntılarımı, kuruntularımı ve her türlü yargımı Işığa gönderiyorum.”
Nefessiz dururken: “Kendimi, Kainati ve Kainat’taki tüm varlıkları olduğu haliyle kabul ediyor ve saygı duyuyorum.” Tekrar nefes alıyoruz ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin katlarını öneririm. Meditasyonunuz bitince, zamamnız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anın, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sizsiniz.