Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AY BALIK’TA İNCELİYOR

AY BALIK’TA İNCELİYOR
Enerji Bedeni Arındırma Meditasyonu II Melankoliye en yatkın burç Balıktır. Aşk acısına, üzüntüye daha çabuk kapılabilir. Hepimizin üzüntüleri, sıkıntıları, acıları oldu. Bu tecrübeler geçmiş bitmiş de olsa, hatıraları enerji bedenlerimizde kayıtlı kalıyor. Enerji bedenimizi temizleyip arındırmadığımızda, yaydığımız enerjiler benzerini çeker yasasından dolayı, yine bizi üzen, canımızı yakan olayları ve kişileri hayaümıza çekmeye devam ederiz. Ay incelirken, üzerimizdeki üzüntüleri, acıları ışığa göndererek dönüştürme meditasyonu yapacağız. Gözlerimizi kapatıyoruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışarı verip,
acele etmeden, bir süre nefessiz kalıyoruz. Bir süre bu şekilde soluklanarak, kendimizi meditasyonumuza hazırlayalım ve şimdi niyetimizi edip, nefesimize de dikkat ederek, meditasyon cümlelerimizi söyleyelim.
Niyet: “Üzüntülerim benim tecrübelerimdi, hepsinden gereken dersleri çıkardığıma inanıyor ve şimdi bende bıraktıkları enerjileri ışığa göndermeye niyet ediyorum.”
Nefes alırken: “Kendimi Ay’ın şefkatine ve Venüs’ün sevgisine açıyorum.”
Nefesimiz içimizde yayılırken: “Ay ve Venüs’ün yumuşak enerjileri enerji bedenimi sarıyor.”
Nefesimizi verirken: “Üzüntü ve acıların, enerji bedenim ve hayatımdaki etkileri, ışığa dönüşüyor.”
Nefessiz dururken: “Hafiflemek, arınmak, özgürleşmek çok güzel, teşekkür ederim.”
Tekrar nefes alıyoruz ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin katlarını öneririm. Meditasyonunuz bitince, zamanınız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anın, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sizsiniz.