Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AY AKREPTE İNCELİYOR

Cinsel Arınma Meditasyonu
Akrep burcu, cinsel organları yönetir ve Plüton gezegeni tarafından yönetilir. Plüton, değişimlerin dönüşümleri gezegenidir ve yine aynı konulardan sorumlu Uranüs gezegeninden daha baskın ve güçlüdür. Bitişleri ve yeni başlangıçları temsil eder. Doğumu ve ölümü. Küllerinden doğan Anka kuşudur. Bulunduğu burçta ve evin konularında bizlere devrimler yaptırır. Gözlerimizi kapaüyo ruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışan verip, acele etmeden, bir süre nefessiz kalıyoruz. Bir süre bu şekilde soluklanarak, kendimizi medi tasyonumuza hazırlayalım ve şimdi niyetimizi edip, nefesimize de dikkat ederek, meditasyon cümlelerimizi söyleyelim.
Niyet: “Cinsellikle ilgili bana hayn olmayan hisleri ve düşünceleri, geçmişin etkilerini ve kalıplarını ışığa göndermeye ve cinsel devrimimi gerçekleştirmeye niyet ediyorum..”
Nefes alırken: “Kendimi Plüton’un gücüne ve desteğine açıyorum.”
Nefesimiz içimizde yayılırken: “Cinsel devrimimi sevgi ve saygıyla yapıyorum.”
Nefesimizi verirken: “Cinsellikle ilgili haynma olmayan
her duygu, tecrübe, düşünce ve enerjileri ışığa gönderiyorum.” Nefessiz dururken: “Plüton’a, kendime, Akrep Burcuna ve cinselliğe teşekkür ediyorum.”
Tekrar nefes alıyoruz ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin kadarını öneririm. Meditasyonunuz bitince, zamanınız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anın, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sizsiniz.