Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aurayı Korumak

Kişinin kendisini çeşitli olumsuz etkilerden korumak için etheric (veya pranik) bir kabuk veya kalkan oluşturmasının hem hoş görülebilir hem de arzu edilir olduğu bazı durumlar vardır.
Örneğin; karışık bir kalabalıkta nahoş ve yaralayıcı etheric titreşimler olması muhtemeldir.

Veya gene, bir tren kompartımanında vampir tipli ya da varlıkları rahatsızlık uyandıran insanlarla uyumak, hastalıkların yaygın olarak bulunduğu yer veya kişileri ziyaret etmek zorunda kalabilirsiniz. Benzer biçimde, mezarlıklar, krematoryum, pazar yerleri, tren istasyonları negatif enerji kaynaklarına örnek verilebilir.

Bütün bu durumlarda kendini korumak için etheric bir kabuk kullanmak faydalı olabilir. Ancak, dışarıdaki etheric materyali engelleyen etheric kabuk kendi etheric materyalinizi de içinde tutacaktır ve bu yüzden kişinin kendi zararlı etheric yansımaları da kabuğun içinde tutulacaktır.

Etheric kalkan ise sadece, dışarısının havasının pozitiften çok negatif enerji taşıdığını hissettiğinizde kullanılmalıdır. Etheric kalkanı pozitif enerji yüklü bir ortamda da kullanırsanız negatif enerjinizden kurtulmanızı sağlayan ve yerine pozitif enerji ekleyen değerli pozitif enerji kaynaklarından mahrum kalırsınız.

Koruyucu kalkan, iradenin ve hayal gücünün çalışmasıyla, kafanızda: “Kendisine gelecek bütün negatif titreşimleri uzaklaştıracak güçlü bir etheric kalkanla kuşatıldım. Aurama gelecek negatif titreşimleri kabul etmiyorum.” diye canlandırıp bunu dile getirdiğinizde oluşur.

Bu pozitif ifade güçlü bir koruma sağlayan metafizik bir savunma kalkanı oluşturur. Kalkanı güçlendirmek için bu canlandırmayı sık sık tekrarlamak faydalı olacaktır. Bazı insanlar kendilerine bir kalkan oluşturmak için, içeriden ve dışarıdan gelecek titreşimleri geri çeviren mor renkli aynalı çerçeveler içerisinde olduklarını hayal ederler.

Aynı şekilde eviniz, ofisiniz ve arabanız için de korunma kalkanı oluşturabilirsiniz. Kalkanın artık gerekli olmadığı uygun zamanda, negatif veya karışık titreşimlerin bulunduğu ortamdan çıktığınızda, kalkanın ortadan kaybolduğunu hayal edin.

Aurayı Korumak