Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AURA ARINDIRAN MUCİZELER

AURA ARINDIRAN MUCİZELER
Kirlendiğinizde ne yaparsınız? Tabii ki yıkanır veya duş yaparsınız. Aura arındırıcı çalışmalar da üzerinize yapışmış kirli psişik güçleri ve titreşimleri üzerinizden atmaya yararlar. Arınma banyoları ve tütsüleri auranızı temizler ve psişik gücünüzü artırırlar. Herhangi bir beyaz mucizeye başlamadan önce aura arındırma işlemi yapınız.

 

 
Pek çok önemli kâhin aura arındırma işlemini yaşamlarının bir parçası haline getirmişlerdir. Her hafta veya her ay en az bir kere uygulama yapsınlar veya yapmasınlar auralarmı temizlerler. Bu şekilde üzerlerindeki tüm negatif enerjiden kurtulurlar. Aura arındırıcı çalışmalar ayrıca normal yaşamda hissettiğiniz stresi de üstünüzden atmaya yardımcı olurlar. Aura arındırma işlemi tüm uygulamalar öncesi yapılması gerekli bir ritüel olduğu kadar tecavüz, şiddet, saldırı gibi travmatik olayların etkilerini de üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Arındırma işlemleri pek çok değişik malzeme bazlı olabilirler. Ateş, su veya kristal bazlı aura arındırma işlemlerinden size en çok uyanı kullanınız.

 

 
Aura Arındırma Banyosu Malzemeler:
1 fincan tuz
1 fincan elma sirkesi
Haz\rioMişı:
Malzemeleri ılık su doldurulmuş küvete atarak içine giriniz ve banyo yapınız. Bu büyüyü banyo suyuna sevdiğiniz bitkisel esansları veya yaprakları atarak güçlendirebilirsiniz.
Arındırma Banyosu
Malzemeler:
2 sofra kaşığı anason 9 defne yaprağı
hazırlanışı:
Anason ve defne yapraklarını çaydanlıkta demleyiniz ve ortaya çıkan karışımı süzmeden küvetteki banyo suyunuza ilave ediniz. Kendinizi arınmış hissedene kadar küvette yatınız.

 

 
Ülkemizde bebeklerin defne yaprağıyla yıkanması koruma amaçlıdır.
yediveren ÇüC Banyosu
Malzemeler:
7 adet kırmızı gül
1 avuç tuz
1 sofra kaşığı sirke
1 sofra kaşığı limon suyu
1 sofra kaşığı deniz suyu
Hazırlamışı:
• Küvetinizi ılık suyla doldurunuz.
• Gülleri saplarından ayırınız.
• Tüm malzemeyi küvet suyuna atınız.
• 7 dakika küvet suyunda yatınız ve gülleri başınıza, yüzünüze ve vücudunuzun her yerine sürünüz.
• Pamuklu ve temiz bir havluyla kurulanınız ve temiz çamaşırlar giyiniz.
Çamaşırlarınızı giydiğiniz odadan arkanıza bakmadan çıkınız. Bu büyüde banyo küveti temizliğini başkasının yapması en uygunudur ancak evde başkasının olmaması halinde odadan çıktıktan sonra en az bir saat sizi huzurlu kılan ve gevşeten egzersizler yapınız. Daha sonra banyo küvetini temizleyebilirsiniz.

 

 
Aura arındırıcı Safran yüz maskesi
Safran eski çağlardan beri büyü gücüyle tanınan bir bitkidir. Safran tütsüsü havayı arındırır, suya katılacak bir tutam safran insana zindelik veren aura arındıran banyo karışımını sağlar, ayrıca yüz maskesi olarak kullanıldığında safran aura temizliği yaptığı kadar insan yüzünü nazara karşı korur.
Malzemeler:
1 sofra kaşığı safran
İçme suyu
Hazırlamışı:
Safran tozunu avucunuza veya bir deniz kabuğuna koyunuz ve daha sonra üstüne damlatacağınız içme suyuyla bulamaç haline getiriniz. Hazırladığınız bulamacı yüzünüze sürünüz ve sertleşene kadar 10 dakika bekledikten sonra yüzünüzü yıkayınız.
Arındırma işlemlerinde güçlendirici olarak kuvars, ametist ve malakit kristalleri kullanabilirsiniz. Bu kristalleri arındırma sırasında kolye olarak takabilirsiniz. Ayrıca büyük kristalleri küvetin kenarına yerleştirebilirsiniz.
Şifalı Sular
Tarih boyunca insanlar bazı suların şifalı olduğuna inanmışlardır. Pek çok din ve inanışta ayazmalar, şifalı çeşmeler veya zemzem gibi şifa özelliği bulunan sular vardır. Şifalı suları aşağıdaki gibi kullanabilirsiniz:
Şişeye koyarak kendi üstünüze, sevdiklerinize veya bir alana sprey gibi sıkabilirsiniz.
Bir şişeyi buzdolabında bulundurarak enerjinizi artırabilirsiniz Şifalı suyu gliserinle karıştırarak sabun yapabilirsiniz.
Şifalı suyu banyo küvetinizdeki suyla karıştırarak yıkanabilirsiniz.

Şifalı Su formülü 1 Malzemeler.
2 sofra kaşığı gülsuyu 16 damla bergamot yağı 12 damla lavanta yağı 6 damla limon suyu
2 damla yasemin esansı
2 damla gül yağı
ŞifaCı Su JormüCü 2 Malzemeler:
2 sofra kaşığı portakal suyu
1 sofra kaşığı zerdeçal 16 damla bergamot yağı 12 damla lavanta yağı
6 damla limon suyu
2 damla gülyağı
2 damla portakal esansı
1. ve 2. formülleri hazırlamak için malzemeleri bir şişeye koyunuz ve iyice çalkalayarak güzel bir karışım elde ediniz. Daha sonra yukarıda belirtilen şekillerde şifalı suyunuzu kullanınız.

Tarot falı bak sundu…