Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Astrolojik yönden Aslan burcu

logoPara konularıyla ilgilenirken dikkatli olması gerekir ve eğer herhangi yeni bir yükümlülük üstlenirse, bunlara ödenek ayırdığından emin olmalıdır. Yıl boyunca kaynaklarını tüketebileceği birçok cezbedicilik olabilir ve bu bazen kaçınılmaz olabilse de, Su Aslanı’ne, parasını dikkatle idare ederek ve harcamalarının hesabını tutarak, gerçekten de yardımcı olunabilir. Sonuç olarak, yine de bu, Su Aslanı için, beceri ve yeteneklerini daha etkin bir biçimde kullanmasına izin vermek kadar, deneyimini yararlı bir biçimde geliştirmesine izin vermesiyle de, olumlu bir yıl olacaktır. Kişisel olarak da, bu, yeni dostlukların ve romantik ilişkilerin özellikle önemli olmasıyla, kendine mutluluk getirecektir.
Bu, Ağaç Aslanı için tatmin edici bir yıl olacaktır, ama olumlu yanlarından en iyi biçimde yararlanmak için, gelecek 12 ay boyunca ne yapmayı istediğini biraz düşünmelidir.

Bu yöntemle, zamanını daha etkin bir biçimde kullanmasının yanısıra, daha iyi sonuçlar elde ettiğini de görecektir. Ayrıca, kendisinin de göreceği gibi, bu kendisi için daha oturmuş bir yıl olacak ve böylece gereğinden fazla ilgi dağılması ya da gecikmeyle karşılaşmaktansa, etkinliklerine yoğunlaşmak için kendisine daha iyi bir fırsat sağlayacaktır. Ağaç Aslanı’nin yıl için düşünebileceği etkinlikler, evindeki ve bahçesindeki projelerden, kişisel ilgi alanları geliştirmeye, yeni bir beceri öğrenmeye, yolculuk yapmaya ya da uzun zamandır istenen bir şeyin yerine getirilmesine kadar değişiklik gösteren, yaşamının hemen her alanıyla ilgili olabilir. Her ne seçerse seçsin, bu, kendine bazı hedefler edinmek ve sonra da bunları başarmak için yola koyulmaya uygun bir yıldır. Eğer böyle yapmazsa, gelecek yıllarda bu özel zamana geri bakıp, “Keşke…” diye düşünebilir.

Etkinliklerini tasarlarken çevresindekilerle konuşmayı da yararlı bulacaktır ve kendisine sıklıkla yararlı tavsiyeler verilecektir. Kendisine özel bir keyif getirmesi olası bir alan da kişisel ilgi alanlarıdır ve eğer uygun olursa, kendisine ilginç hedefler sağlayabilecek yeni bir projeye başlamayı düşünebilir. Yaratıcı eğilimleri olan Ağaç Aslan burculeri için, müzik, fotoğraf, sanat ya da el sanatları ideal etkinlikler olabilir ve öte yandan yazmaktan özel olarak zevk alan Ağaç Aslan burculeri deneyimlerinden kimilerini, aile geçmişlerini ya da ilgi alanlarından biriyle ilgili bir şeyler yazmayı düşünebilirler. Buna ek olarak, bazı Ağaç Aslan burculeri yıl boyunca bilgisayar ya da internetle ilgili bazı konular hakkında daha fazla bilgi edinerek ve bazıları kendi web sitelerini bile tasarlayarak biraz zaman harcamaya karar verebilirler.

Ne üstlenirse üstlensin, Ağaç Aslanı pratik ve yaratıcı çalışmaları zamanının zevkli ve ödüllendirici bir kullanımı olarak bulacaktır. Yıl için ayrıca yolculuk beklentileri de olumludur ve Ağaç Aslanı yalnızca bir süredir görmediği dostlarını ya da akrabalarını ziyaret etmek için her türlü daveti kabul etmekle kalmamalı, ayrıca uzun zamandır görmeyi istediği yerleri ziyaret etme olasılığını da değerlendirmelidir. Yine, başkalarıyla konuşmak bazen bunu oluşturma yolları üretebilir. Yıl boyunca Ağaç Kör peği sevdiklerinden aldığı destek ve yüreklendirmeye değer vereceği kadar, bazı ailesel olaylardan da zevk alacaktır.