Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcunu 2015 de neler bekliyor?

indirÇin Yeni Yılı 24 Ocak 2015’de başlar. O zamana kadar, eski yıl, Ejderha Yılı varlığını hâlâ hissettirmektedir.
Ejderha Yılı (5 Şubat 201423 Ocak 2015), son aylan genel olarak olumlu bir zaman olarak, Aslan burcu için ilginç bir yıl olacaktır. Ejderha Yılı, girişimi ve inisiyatifi çok iyi ödüllendirir ve bu Aslan burcu’ın kişiliğine iyi uyacaktır.

Her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya hevesli biri olarak Aslan burcu, yıl boyunca iyi bir ilerleme yapmış olacaktır. Yıl sonuna yaklaşırken, gördüğü her türlü çekici fırsatı izlemekte etkin olmalıdır ve daha fazla ilerleme hem Eylül, hem de Kasım 2014’de olacak gibidir. Şu anda iş arayan Aslan burcular bu süre boyunca aynca ilginç bir konum kazanmada da başarılı olabilirler, bu kimileri için geçici ya da yarım günlük bir iş olsa bile.

Ne var ki, iş konularındaki beklentiler yüreklendiriciyse de, Aslan burcu parasal durumlarla ilgilenirken gerçekten de dikkatli olması gerekir. Ejderha yılında harcamada bulunmayı çekici gösterecek pek çok durum olabilir ve harcamalannı izlemek kesinlikle Aslan burcu çıkarına olacaktır, tersi durumda bunlar beklentilerini aşabilir. Bu, özellikle yılın son bölümünün her zaman olduğu üzere daha pahalı olması bakımından önemlidir.

Aslan burcu kişisel yaşamı bu süre zarfında aktif olacaktır ve bu durumu göz önünde tutarak, çeşitli etkinliklerini düzenlemeyi ve yükümlülükleri konusunda gerçekçi olmayı yararlı bulacaktır. Çok fazla şeyi üstlenmek ya da olmadık işler için çaba harcamak Aslan burcu kendini yorgun hissetmesine ve elinden gelenin en iyisini yapamamasına ya da çeşitli olaylardan keyif alamamasına neden olabilir.

Ne var ki, eğer Aslan burcu olaylara akılcı bir biçimde yaklaşırsa, yılın son ayları, hem aileyle, hem de dostlarla birçok neşeli olayla, çok keyif verici bir duruma dönüşebilir. Buna ek olarak, çoğu Aslan burcu, 2014 yılının sonunda yolculuğa çıkma fırsatı bulacaktır ve Aslan burcu bir süredir görmemiş olabileceği yerlere her türlü ziyaret özellikle iyi gidebilir.

(6) Yorum Ekli

 1. eren05 Nisan 2015 Cevapla
  İş bukabilecek miyim?
 2. dilek22 Aralık 2014 Cevapla
  mülakat sonucum olumlu gelecek mi ? yani işe girecek miyim ?
 3. vildan19 Aralık 2014 Cevapla
  Mahkeme yi kazancakmiyim nezaman
 4. Aysu22 Kasım 2014 Cevapla
  merabalar. 2015 te iş konusunda bekledigim kadroya alinma olayi var ve ben bunu cok istiyorum acaba nasi görunuyo. özel yaşamimdada mutlulugu bulabilcekmiyim bunuda yazarsaniz cok sevinirim. tesekkurler
  • xxx27 Aralık 2014 Cevapla
   Şubat sonu
 5. ayfer17 Ağustos 2014 Cevapla
  2015 yılında dikkat etmem gerekenler;lütfen

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)