Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu yükseleni

logoBu, yalnızca bu Ağaç Aslan burculeri’nin benzer yaş ya da ilgi alanlarına sahip olan başkalarıyla tanışmasına fırsat vermekle kalmaz, ayrıca sıklıkla sosyal yaşamlarına ve yıla yeni bir boyut da ekleyecektir. Ağaç Aslanı parasal konularda oldukça başarılı olacaktır ve parasını idare ederek ve kendisi veya evi için eşyalar ya da yolculuk gibi belirli amaçlar için kenara bir miktar para ayırarak, genel maddi durumundan memnun olacaktır. Ne var ki, yersiz risklere girme ya da parasını tamamen anlamadığı şans işlerine koyma konusunda temkinli olmalıdır. 1994 yılında doğan Ağaç Aslan burculeri için bu, yalnızca ilgi alanlarını geliştirmekle değil, okul çalışmalarında yeni materyali de kapsamasıyla ilginç bir yıl olacaktır. Bu önemli biçimlendirici yıllarda, genç Ağaç Aslanı gerçekten de aldığı her türlü yüreklendirme kadar, kendisine verilen ek yardıma da olumlu bir biçimde yanıt verecektir. Bu çevresindekilerin akıllarında tutmaları gereken bir şeydir. Pek çok bakımdan bu, Ağaç Aslanı için olumlu bir zaman olacaktır ve hedeflerine karar vererek ve sonra bunların peşinden giderek, bunu zengin ve kişisel olarak ödüllendirici bir yıl durumuna getirebilir.

Geçen yıllarda Ateş Aslanınin yaşamında pek çok şey yaşanmış olacaktır ve Yılan yılı sonunda bütün olanların dökümünü çıkarmak ve başarılarını geliştirmek kadar, daha çok kendi seçimi olan etkinlikleri izleme fırsatını da kendisine sağlayacaktır. Çalışmasında özellikle bazı ilginç gelişmeler olasıdır. Pek çok değişikliğin zaten yaşandığını görerek, Ateş Aslanı şimdi ilerleme yapmak için kendini çok daha iyi konumlandırılmış hissedecektir. Konumundaki bu gelişme ya şu andaki işyeri ya da organizasyonu içinde meydana çıkabilir ama yıl boyunca Ateş Aslanı ortaya çıkan fırsatlar ve kendisine verilen görevlerin bazılarıyla kendisini kesinlikle çok daha esinlenmiş hissedecektir. Benzer biçimde, iş arayan Ateş Aslan burculeri yıl boyunca iyi bir dönem yaşayabilir ve kendilerini özellikle ilgilendiren bir konumu edinebilir.

Bu, bazen yönelimlerde bir değişiklik temsil edebilse de, bu, Ateş Aslanı’nin hoşnutlukla karşılayacağı ve zevk alacağı biridir. Sonuç olarak, 2015 yılı kendisi için çok daha üretici ve tatmin edici bir yıl olacaktır ve ortaya çıkan olumlu beklentilerden en iyi biçimde yararlanmaya çalışmalıdır. Buna ek olarak, ayrıca, uzun zamandır düşündüğü, ama katılmak için fırsatının olmadığı etkinliklere katılmak için de daha fazla zamanı olacaktır. Bunlar ilgi alanlarını geliştirmek ya da yenilerine başlamak, kişisel bir hedef edinmek veya başka bir düşünce ya da tasanyı gerçekleştirmek olabilir. İstediği şeyleri yapmak için olumlu eyleme geçerek, Ateş Aslanı bunu ödüllendirici ve kişisel olarak tatmin edici bir döneme dönüştürebilir.

Bu, pek çok Ateş Aslanı’nin yıl boyunca ek bir miktar para elde etmesiyle, parasal konular açısından da olumlu bir yıl olacaktır. Ne var ki, bu kabul edilebilir olsa da, Ateş Aslanı fazladan para harcamak konusunda çok aceleci olmamalı, tersine onunla ne yapmayı isteyebileceğini dikkatle düşünmelidir. Böyle davranarak, yaptığı her türlü satın alımın, bu yüzden daha anlamlı olacağını görecektir. Ayrıca, Ateş Aslanı yıl içinde daha sonra bir izin için kenara bir miktar para ayırmakla olduğu kadar, birikimlerine ekleme yapmakla da iyi eder. İyi bir parasal yönetimle, durumundan genellikle hoşnut olacaktır.