Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu ünlüleri

indirBir konum elde etmek için araştırmalarında, ayrıca deneyim ve yeteneklerini gözden geçirmeyi ve yeteneklerini kullanacakları diğer yolları düşünmeyi de yararlı bulacaklardır. Biraz yaratıcı düşünce bazı ilginç olasılıkları ortaya çıkarabilir. Bütün Toprak Aslan burculeri için, 2015 yılı bir ilerleme ve güçlerini en iyi biçimde değerlendirme yılıdır. Ortaya çıkan olumlu beklentilerle, Toprak Aslanı ayrıca sahip olduğu her türlü düşünceyi de geliştirmelidir ve eğer geliştirebileceği özel bir ilgi alanı ya da yeteneği varsa, böyle davranmayı düşünmelidir. Girişimci olanlar için, Yılan yılı bazı ilginç sürprizler getirebilir. Bütün Toprak Aslan burculeri yıl boyunca çeşitli ilgi alanlarına harcadıkları zamana büyük değer verecekler ve sıklıkla bunların rahatlamak ve dinlenmek için iyi bir yöntem olduğunu göreceklerdir.

Eğer, o anda, Toprak Aslanı’nin boş zamanlarında ilgilenebileceği özel bir hobisi ya da ilgi alanı yoksa, bir hobi edinmeyi hedef lemelidir. Yaşamının sonuç olarak çok daha zenginleştiğini görecektir. Ayrıca, eğer günün çoğunda hareketsizse ve çok fazla egzersiz yapmıyorsa, biraz ek yürüyüş, bisiklete binme ya da yüzmeyi düşünmelidir. Sağlığına yardımcı olacak bir şey yaptığında kendini çok daha iyi hissedecektir, ama başlamadan önce kendisi için en uygun etkinliğin ne olduğu ile ilgili tıbbi tavsiye istemelidir. Toprak Aslanı, ayrıca, bunun evle ilgili konular için de hoş bir yıl olduğunu görecektir. Yalnızca çevresindekileri yüreklendirmek ve desteklemek için çok şey yapmakla kalmayacak, ayrıca çeşitli aile üyelerinin ilerlemesinden de zevk alacaktır. Yıl boyunca, pek çok unutulmaz kutlama için bir neden olabilir. Ne var ki, Toprak Aslanı evinde böyle merkezî bir rol oynayacakken, başkalarının vermeye sıklıkla çok hevesli oldukları yardım ve tavsiyeden yararlanmaktan çekinmemelidir.

2015 yılında çevresindekilerin verdiği katkıdan gerçekten de çok kazançlı çıkabilir. Ayrıca, kendi istekli yapısından ötürü, bazen kendisini, birçok ev işiyle başbaşa bulacaktır. Eğer bunların biriktiklerini görürse, bunları kendi başına yapmak için kendisini zorunlu hissetmektense, başkalarından yardım istemekten çekinmemelidir. Ne var ki, ev yaşamı zaman zaman yoğun olabilse de, ayrıca kendisine pek çok mutluluk ve neşe de getirecektir. Toprak Aslanı’nin sosyal yaşamındaki beklentiler de olumludur ve ister ara sıra dostlarla buluşmaktan hoşnut olsun, ister daha etkin bir sosyal yaşam sürmeyi yeğlesin, bazı sosyal etkinliklerin beklentisine girebilir. Sonuç olarak, bu, Toprak Aslanı için olumlu bir yıldır ve gerçek değeri ister profesyonel, ister kişisel olarak olsun, yaşamını iyileştirmek için etkili adımlar atması için kendisine verdiği fırsatlardan gelecektir. Bu, onun için gerçekten de ödüllendirici ve tatmin edici bir yıl olacaktır.

ÜNLÜLER
Andre Agassi, Belçika Kralı II. Albert, Jane Asher, Zoe Ball, Brigitte Bardot, Gary Barlow, Dr. Christian Barnard, Candice Bergen, David Bowie, Michael Buerk, George W. Bush, Kate Bush, Max Bygraves, Naomi Campbell, Mariah
Carey, İsveç Kralı XVI. Cari Gustaf, Jose Carreras, Paul Cezaime, Cher, Sir Winston Churchill, Petula Clark, Bili Clin ton, Leonard Cohen, Robin Cook, Jamie Lee Curtis, Charles Dance, Claude Debussy, Judi Dench, Frankie Dettori, Blake Edwards, Sally Field, Joseph Fiennes, Robert Frost, Ava Gardner, Judy Garland, George Gershwin, Barry Gibb, Lenny Henry, O. Henry, Victor Hugo, Barry Humphries, Holly Hunter, Michael Jackson, Al Jolson, Felicity Kendal, Sue Lawley, Maureen Lipman, Sophia Loren, Joanna Lum ley, Shirley McLaine, Madonna, Norman Mailer, Winnie Mandela, Barry Manilow, Rik Mayall, Golda Meir, Freddie Mercury, Liza Minelli, David Niven, Gary Numan, Sydney Pollack, Elvis Presley, Paul Robeson, Linda Ronstadt, Gab riela Sabatini, Susan Sarandon, Jennifer Saunders, Claudia Schiffer, Albert Schweitzer, Alan Shearer, Sylvester Stallo ne, Robert Louis Stevenson, Sharon Stone, Jack Straw, David Suchet, Donald Sutherland, Chris Tarrant, Rahibe Tere sa, Donald Trump, Voltaire, Paul Weller, Prens William, Shelley Winters.

(1) Yorum Ekli

  1. eliiiin24 Temmuz 2014 Cevapla
    Hayatim yoluna girecekmi acaba.cok kotu durumdayim.hic sabrimkalmadi.sinirlerim fena sekilde bozuk

15 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)