Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu tarot açılımı

logoGenel olarak, Ejderha yılı Aslan burcu için aktif bir yıl olacaktır ve geriye dönüp son 12 aya bakacak olursa, ne kadar çok şey başardığına kendisi de şaşıracaktır.

Yılan Yılı 24 Ocak’ta başlar ve Aslan burcu için beklenmedik güçlüklerin olabileceği bir yıl olacaktır. Yılın iyi giden bölümleri olacaksa da, sorun çıkarabilecek başka unsurlar vardır.

Bu alanlardan biri Aslan burcu başkalarıyla ilişkileriyle ilgilidir ve bu konuda büyük dikkat göstermesi gerekir. Aslan burcu yalnızca bağımsız bir ruhu yoktur, aynı zamanda çok kararlı da
olabilir. Bu tür kişisel özellikler kendisine iyi hizmet edebilse de ve başkalarının kendisinde beğendiği nitelikler olsa da eğer dikkat edilmezse, aynı zamanda sorun da çıkarabilirler. Özellikle Yılan yılında Aslan burcu, tavrının kendisinin başkalarıyla çelişkiye düşmesine neden olup, bu yüzden kurduğu bazı iyi ilişkileri tehlikeye atmadığından emin olmalıdır.

Düşünce ya da planları olduğunda, onları başkalarıyla tartışmak için zaman ayırmalı ve aldırmadan devam etmektense, onların görüşlerini dikkate almalıdır. Ayrıca, önerilerinin bazıları için desteğe sahip olduğunu hemen varsaymamalı dır. Bu gerçekten de, Aslan burcu kendi bildiği yoldan gitmektense, başkalarıyla işbirliği içinde hareket etmesinin gerekeceği bir yıldır.

Ayrıca, yılın getireceği baskıların bazılarıyla, Aslan burcu kendini sinirli ve gergin hissedeceği dönemler de olacaktır. Özellikle eğer ev içi uyumu korumayı diliyorsa, düşkınklıklarmı başkalarına yansıtmaktan kaçınmalıdır. Kuşkusuz, bu bazen zor olabilir, ama bir tartışmayı kışkırtmaktansa, Aslan burcu, duygularını ifade etme konusunda daha doğrudan davranmalı ve sahip olabileceği her türlü endişeyi başkalarıyla tartışmalıdır. Bunun, kızgınlıklarını bastırmaktan çok daha iyi olduğunu görecektir ve başkalarının verebileceği tavsiye ve yardımlar kendisi için çok yararlı olabilir.

Kuşkusuz, bütün ilişkilerde iyi ve kötü dönemler vardır, ama 2015 yılında, Aslan burcu başkalarını mutlaka dikkate almalıdır. Ayrıca, özellikle uygunsuz arkadaşlıklar kurarak, kendilerini suçlayıcı bir tavırda hareket etmenin çekimine kapılan birkaç Aslan burcu olabilir. Eğer bu çekime yenik düşerlerse, bu Aslan burcular bazı çok zor sorunlarla karşılaştıklarını görebilirler. Aslan burcular, bu durumu ciddiye alm ve sakın ateşle oynamayın!