Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu özellikleri

indirASLAN 23 Temmuz 22 Ağustos

Sırlardan bu kadar nefret eden başka bir burç daha yoktur. Bu nedenle yaşamı gözler önünde, hatta mümkünse sahnede (sahne sanatlarında bu nedenle başarılıdır) geçmelidir. Kişiliğinin gelişim süreçlerini ifade etmek için can atar. İçsel sürecine uygun bir davranış tarzı geliştirmek, kişiliğini geliştirmek, egosunu olabildiğince eğitmek yaşam amacıdır.

Olumlu ve güvenli bir burç olan Aslan hayata evet demeyi öğrenmelidir. Kişiliğini yaratmak ve kutlamak, gözler önüne sermek ve kutlanmak, çocuksu oyunculuğu korumak ve taşımaya devam etmek. İşte Aslanların olgunlaşma yolunda hedefe ulaşma tarzları budur.

Yaratıcılık ve karizma Aslanlarda doğal olarak bulunan, yaşam gücü veren kaynaklardır. Ana odaklanarak nasıl mutlu olunacağını bilir.

Ancak ormanlar kralının en büyük besini sevilmektir. Bunu sağlamak için insanları etkilemeye, kendisine duyulacak hayranlığı garanti altına almaya çalışır. Bunu yaparken insanları uzaklaştırabilir.

Gurur en büyük engelidir. Gurur yüzünden sevgiyi, desteği, paylaşımı isteyemezse yaşam sahnesinde binlerce izleyici bulmak yerine acınacak hale düşer.

Ay burcu Aslan olanlarda cömertlik, neşe, iyilikseverlik, direkt ifade içselleşmiştir. Gurur ve öfke kontrol edilemez boyutlara çıkabilir.

Yükselen burcu Aslan olanlar özgüvenleri gelişmiş, doğal otoritelerdir. Olumsuz durumlarda kibir saçan bir muktedire dönüşebilir.

2015 İş yaşamınız mükemmel etkiler alıyor! Sağlığınız dengede.

2015 Evlenebilir, iş ortaklığı kurabilirsiniz. Evlilikte en şanslı yıldasınız!