Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu özellikleri

indirAslan burçları hayal dünyasında yaşamayı severler. Vücutlarından koparak yaşamın daha hoş ve büyüleyici olduğu yerlerde zaman geçirmeyi tercih ederler. Bu havai kişilikler için üç boyutlu gerçeklik dünyasında yaşamak zordur. Kirlilik, beton ve kalabalık şehirleri de kelebekler, çiçekler ve orman perileri gibi hayata dair düşsel imgeleri tercih ederler. Fiziksel gerçeklik onlara katı ve soğuk gelir.

Aslan burcu davranışları onlardan istikrarlı olmalarını bekleyenlerin canını sıkabilir. Sorumluluk sahibi bir şekilde bir işte çalışmanın ya da para kazanmanın ne demek olduğunu anlayamazlar. Başka boyutlarla ve hayali gerçekliklerle daha çok ilgilidirler. Aslan burçlarının doğuştan gelen hayal güçlerini kullanma yetenekleri onları sıradışı bir biçimde yaratıcı yapar. Aynı zamanda önsezileri de fazlasıyla güçlüdür. Ama akıl, mantık ve sağduyuyla hareket etmek bu yetenekli bireyler için kolay değildir.

Başlangıçta insanlar Aslan burçlarının yaratıcı hayal güçlerinden etkilenirler, ama bir süre onlarla sohbet ettikten sonra, “içeride” gerçekten birilerinin olup olmadığından şüphe duymaya başlarlar. Aynı zamanda, Aslan burcu fazlasıyla eğlenceli ve eğitici olabilirler. Kendi kısıtlı gerçekliklerimizden çıkıp fırsatlarla dolu başka gerçekliklere adım atmamıza yardımcı olurlar. Başka dünyaların varolduğuna inanırlar. Farklı boyutlarda ve farklı gerçekliklerde oyunlar oynamayı severler. Farklı dünyaları tümüyle tecrübe edebilseler de, bu deneyimlerini başkalarına aktarmak konusunda sıkıntı çekebilirler. Onlardan gördüklerini anlatmaları istendiğinde, dalgın, huzursuz ve hatta kızgın bile olabilirler, çünkü yaşadıkları deneyimler üç boyutlu gerçeklikte bir şey ifade etmez.

Güç sahibiyken Aslan burçları yaratıcı yeteneklerini insanlara diğer dünyaların var olduğunu göstermek için kullanabilirler. Yine güç sahibiyken hayal güçlerini sanat formlarına dönüştürebilir ve diğer insanların ufuklarını da genişletebilirler. Alice Harikalar Diyarın da’nın yazarı Levvis Caroll dünya çapında insanları etkilemeyi başarmış kusursuz bir Eflatun örneğidir.

Güçten düştüklerinde Aslan burcu gerçek dünyada yaşamakta zorluk çekebilirler. İşlerinde istikrarlı olamaz ya da faturalarını ödeyemezler, başkalarından destek beklerler. Güçten düştüklerinde, korkup küçük deliğine saklanan ve farklı boyuta geçen küçük tavşanlar gibidirler.

Gücü ellerinde tutmak için Aslan burçları gerçek dünyayla yüzleşebilecek kadar cesur olmalı ve topluma faydalı, verimli bir birey olabilecek kadar kendi vücutlarında kalabilmelidirler. Düş güçlerini özgürce keşfe çıkabilirler, fakat aynı zamanda sorumluluk sahibi yetişkinler de olmalıdırlar. Farklı gerçekliklere kaçmanın bir zararı yok, geri gelmesini de bildikleri sürece. Bu deneyimlerden elde ettikleri bilgiyi üç boyutlu gerçekliğe uyarlamaya istekli olmalıdırlar.