Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu falı

logoEjderha Yılı sona ererken, Aslan burcu şansının düzeldiğini görecektir. Bu, yalnızca moralini düzeltmekle kalmayacak, ayrıca yılın son dönemlerinden daha fazla keyif almasına ve 2014 yılının sonuna doğru ortaya çıkan sosyal etkinliklere ve eğlencelere kendini dahil etmesine olanak sağlayacaktır.

Yılan Yılı 24 Ocak’ta başlar ve Aslan burcu için çok gelişmiş bir yıl olacaktır. Ejderha yılının sıklıkla talep eden zamanlarından sonra, Aslan burcu bunu kendisi için daha iyi bir yıl durumuna getirmeye karar verecek ve etkinliklerine daha büyük bir kararlılıkla başlayacaktır. Kendi yükümlülüğüne ek olarak, beklentiler onun bazı hak ettiği başarılara ulaşmasına yardımcı olarak, destekleyici olacaktır.

Pek çok Aslan burcu gelecek 12 ay boyunca neyi başarmayı umduklarını zaten biraz düşünmüş olacaklardır. Bu büyüme ve ilerleme zamanıdır ve gittiği yönü bilerek, Aslan burcu, etkinliklerine daha amaçlı bir biçimde başladığını ve sonuçta daha fazla başarı elde ettiğini görecektir. Yıl için amaçları ne kadar açık olursa, onlara o kadar rahat ulaşabilir.

Aslanın çalışmasında bu, özellikle başarılı bir yıl olacaktır ve yine kararlı tavrı ilerlemesine yardımcı olmak için çok şey yapacaktır. Son zamanların bazı baskıları ve zorluklarından sonra, pek çok Aslan burcu mesleğini eline almaya ve gerçekten yaptıklarında daha fazla söz sahibi olmaya karar verecektir. Bazı Aslan burculer şu andaki iş çizgilerinde bütün yapabileceklerini başarmış olarak, şimdi zamanın yeni bir şeye girişmek için uygun olduğuna karar verecektir. Bu Aslan burculer, seçeneklerini gözden geçirmeye başladıklarında, bilgi için profesyonel kişilerle ilişkiye geçmek kadar, düşündükleri iş çizgisinde şu anda bulunanlarla konuşmayı da yararlı bulacaklardır. Yalnızca kendilerine tavsiyede bulunmakla kalınmayacak, ayrıca çağrıldıkları her türlü iş görüşmesi için de kendilerini daha hazırlıklı hissedeceklerdir. Aslan burculer, eyleme geçerek ilginç fırsatların yakında çıkmaya başlayacaklarını göreceklerdir.

Yıla iş arayarak başlayan Aslan burculer, ayrıca istedikleri türde konumlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalıdırlar, çünkü onlar da kendilerine yararlı olabilecek fırsatlar çıkabileceğini görebilirler. Bu gerçekten de bir ilerleme yılıdır ve Aslan burcu, kendi keşfettiği ya da kendi çabalarıyla yarattığı fırsatları etkin bir biçimde izlemelidir.