Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu erkeği

indirİlişkiler

Başlangıçta insanlar hayal güçleri zengin bu Aslan burçlarıa ilgi duyarlar. Ama daha sonra bir görünüp bir kaybolan kırılgan kelebeklerle birlikte olduklarını anlarlar. Bu hassas kişilikler nazik ve iyi huylu olsalar da, düşünsel birliktelik ya da sorumluluk paylaşımı gerektiren ilişkilerde eşitlik yanlısı değildirler. Ayakları yere basmadığı için, bir ilişkide istikrar sağlamakta zorlanırlar. Çoğu zaman eşleriyle sağlıklı ilişkiler kuramazlar çünkü kendi iç dünyalannda yaşarlar. Bağlılığın getirdiği ciddiyeti sevmezler, çünkü bu beraberinde bir sorumluluk duygusu ve fiziksel gerçekliğe odaklanma zorunluluğu da getirir.

Ciddi ilişkilere ve bağlılıklara gittiği takdirde Aslan burçları seksten hoşlanmazlar. Aynı zamanda bu deneyim sırasında kendilerini kaybetmeleri durumunda partnerlerinin yanında güvende hissetmek isterler. Aslan burçları omuzlarına sorumluluk yüklenmesinden hoşlanmazlar. Duyarlı, ilgili, oyun oynamayı seven, güvenilir ve özgür ruhlu partnerler onlar için idealdir.

Aslan burçları çocuklara ve onların özgür dimağlarına ilgi duyarlar. Eflatun ebeveynler ve çocukları birlikte öyküler okumaktan, sinemaya gitmekten, odaları dekore etmekten, sanat projeleri tasarlamaktan ya da öykü yazmaktan hoşlanırlar. Ama Aslan burçları her zaman çocuklarının yanında değildirler. Sorumsuz ve güvenilmez ebeveynler olabilirler. Çoğunlukla dağınık ve unutkandırlar ve her zaman sözlerini tutmazlar.

Eğer çocukları ciddi anlamda yardıma ya da onlara yol gösterecek birine ihtiyaç duyuyorsa Aslan burçları tipik olarak bu sorumluluktan kaçarlar.