Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aşkın tipleri

Bunlar şu şekildedir:

1 Güvenli tipler. “İnsanlara yakınlaşmayı kolay buluyorum ve onlara güvenmekten ya da onların bana güvenmelerinden rahatsız olmuyorum. Terkedilme ya da bir insanın bana yaklaşması konusunda pek endişe duymuyorum.”

2 Kaçak tipler. “Başka insanlara fazla yakınlaşmaktan rahatsız oluyorum. İnsanlara tümüyle güvenmekte zorlanıyorum. Eşlerim genellikle benim kendileriyle, kendimi rahat hissettiğimden daha fazla yakınlaşmamı istiyorlar.”

3 Endişeli tipler. “Karşımdaki insanlar genellikle benim onlara istediğim kadar yakınlaşmama gönüllü olmuyorlar. Sık sık eşimin beni gerçekten sevip sevmediğinden ya da benimle birlikte olmak isteyip istemediğinden endişeleniyorum. Karşımdaki insalna tümüyle birleşmek istiyorum ve bu da bazen insanları korkutup kaçırıyor.”

Kendine güvenen aşıklar, anne babalarının daima yanlarında olduğunu, onlara sıcak ve şefkatli davrandığını anımsamaktadırlar. Kendilerine tümüyle güvenmektedirler ve insanlar genellikle kendilerinden hoşlanır. Sevdikleri insanlarla aralarında yakın bir ilişki kurulması için çaba harcarlar ve bağımlılıkla bağımsızlık arasında iyi bir denge kurmaya çalışırlar. Gerilim altında olduklarında bunu itiraf ederler ve bu gerilimi olumlu bir sonuca ulaştırmaya çalışırlar. Duyarlı, ilgili ve istense de istenmese de anlayışlıdırlar. Tek gecelik ilişkilerden uzak dururlar ve içinde aşk olmayan bir seksten hoşlanmazlar. İlişkilerinde herhangi bir sorun yaşandığında, kendine güvenen insanlar başkalarından destek alırlar.

logo