Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Asaların Üçlüsü Tarot Kartı

13_05102009130617Asaların üçlüsü, üç rakamının aktif ve üretken nitelikleri ile ateş elementinin yaratıcı enerjilerini birleştirmektedir. Bu birleşim yükselen bir güneşin arka planına yerleştirilmiş üç asa ile gösterilmiştir. Ayrıca tüm düşünce ve tasarılar birlinin (başlangıç ) ve ikilinin ( denge ) şafaktan yükselen ışıklarının etkisi altındadır.

Asaların Üçlüsü Düzün Anlamı
Başan ile ilerleyen bir gelişmeyi sembolize eder. Geçmiş ile güçlü bir bağı vardır bir süredir emek verdiğiniz çalışmalar meyvelerini vermeye başlıyor! Geçmiş deneyimleriniz, bireysel bağlantılarınız ve tamamlanmış projeleriniz bir çok fırsat olasılığını beraberinde getirmeye başlıyor. Bu kart geleneksel olarak, ticaret ile birlikte İletişimciler, girişimciler ve yazarların üzerinde odaklanmaktadır. Rüyaları gerçekleştirebilme yeteneğinin, artan kazançların ve yaratıcı düşüncelerin habercisi konumunda Asaların İkilisi!

Uygun kartlar ile desteklendiğinde de, kariyerinize dair yardımcı görüşlerin, pratik ya da parasal fırsatları belirtmektedir. Tüm bu olumlu olguların geçmişteki çaba ve başlangıç adımı olan girişimleriniz ile yakından bir ilişkisi olduğunu her zaman akılda tutmak gerekmektedir. Üç rakamı, hazırlık aşamaları olmadan var olamayacak gelişme kavramının temsilcilerinden biridir.

Asaların Üçlüsü Tersin Anlamı
Bu kart ters açıldığında, yaşamınızda bir yitim ve başarısızlık belirmekte. Gurur, kibir ya da uzlaşamama yeteneksizliği başarısızlığı da beraberinde getirmekte. Diğer yorumlara da bağh olarak, çok sevdiğiniz bir projenin başarısızlığa uğrayacağı ileri sürülebilir. Bu başarısızlığın muhtemel nedenleri arasında, düşüncelerin iletişimde aktarılmasındaki yetersizlik,kötü sunulan kavramlar ve zamanı uygun olmayan tasarıların varlığı sayılabilir. Kimi zaman bir proje gereğinden fazla hırs gösterilerek işlevsel kılınmaya çalışılıyor ise bu projenin pratik anlamda başarısız olması kaçınılmazdır. Atak yapmak için uygun bir zaman değil; hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız pratik ve gerçekçi olmak zorundasınız.

(1) Yorum Ekli

  1. [email protected]02 Mayıs 2014 Cevapla
    hayat

19 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)