Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Asaların İkilisi Tarot Kartı

13_05102009125327Bu kart, Küçük Arkana’daki tüm İkililerde sembolize edilen ateşin yaratıcı gücünün denge fikri ile bütünleşmesini simgeler. Karttaki figür, iki kolunuda yukan doğru açarak zaferini kutlayan bir müzisyen ya da dansçı gibidir. Gerçek zafere ulaşmak sadece güç ve enerjinin, aktiflik ve yenilik arasında dengelenmesiyle mümkündür.

Düzün Anlamı
Asaların İkilisi, renkli birliktelikler, iş hayatında üretici paylaşımlar ve başarı girişimler ile ilgilidir. Bu kart ayrıca, iş yaşamınızda size fırsatlar sunabilecek bir bireyi işaret edebilir.Geleneksel olarak, yaşamınızın tüm alanlarında, görüşmelerin sonuçlarına bağlı olarak başarı sözü vermektedir. Bu kart daha çok, mülkiyet uğraşıları ya da pazarlama ile ilgili uğraşıları vurgular.

Şansınızın etkilerinin çok önemli olmasının yanısıra, diğer kartlar uyum içerisinde olduğunda emeğinizin karşılığını alacağınızı müjdeliyor Asaların İkilisi! Kartın sunduğu güç dengesinden kasıt, öz disiplin, direnç ve uyum istemi ile dengelenmiş hırs ve dürtü manifestolarıdır. Bu manifestolar yoluyla, nesnelerin geçici doğası ile maddesel başarı dengelenmiş oluyor.

Tersin Anlamı
Bu kartın tersi, uyumsuzluk gibi ilişkilerdeki zorlukları sembolize eder. İş hayatında ise özel bir birlikteliğin sonlanacağmı belirtir. Bunun dışında, genellikle para ya da iş sorunlarına bağlı olarak ortaya çıkan, aç gözlü, kibirli ya da inatçı insanların neden olduğu problemler söz konusudur.

Şimdiye ilişkin plan ya da projeler söz konusu olduğunda ise, gecikmeler ve beklenmeyen masraflara işaret eder. Hemen çözüme ulaşamayabilirsiniz, bu nedenle de bekleminiz ya da tasarınızı erteleyerek daha kolay birşeyler aramanızda yarar var! Şu an hırslarınız, tutkularınız yada düşünceleriniz için savaş vermenin zamanı değil! Her şeyi yeniden değerlendirerek, yeni bir stratejiye ulaşmanız gerekiyor.

(1) Yorum Ekli

  1. naz05 Mayıs 2014 Cevapla
    sevgilim arayacak mı?

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)