Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Asaların Dörtlüsü Tarot Kartı

13_05102009132026Bu kart, ateşin yayılan enerjileri ile kuruluşu simgeleyen dört rakamına özgü istikrar niteliğini birleştirir. Bu karışımın sonucu ise ürünün sunduğu güven duygusu. Dört asa buğday demetini andırmakta ve iki tahıl başağı karttaki ürün kavramının altını çizmektedir.

Asaların Dörtlüsü Tarot Kartı Düzün Anlamı
Bu kart, keyif verici bir kart olmasının yanısıra özümsenmiş mülkiyeti, ödülleri ve özgüven duygusunu simgelemektedir. Asalar genel olarak maddesel dünya ile ilişkili bir kart olduğu için var olan bir mülkiyeti ya da yeni bir ev ile ilgili gelişmeleri vurgular. Buradaki rev’ kavramı huzur verici, anlamlı ve sevilen bir atmosferi yansıtmtdır.

Gerçek bir ev ikinci anlam olarak kastediliyor olabilir.İş hayatında ise meyvelerini toplayacağınız gelişme ve tatminlerin habercisidir. Bu kart, geleneksel olarak maddesel refahı, müziği, dansı, tiyatroyu ve eğlenciyi temsil etmektedir. Geçmişte gösterdiğiniz çabaların sonucunu alıyorsunuz; dinlenti ve eğlence sizi bekliyor. İçsel huzur, özgüven ve uyum genel olarak bu kart ile sembolize edilir. Dört rakamının sunduğu bu olumlu hislenimler, gelecek tasarımlarınızın ve bireysel gelişmenizin temelini biçimlendiriyor.

Asaların Dörtlüsü Tarot Kartı Tersin Anlamı
Bu kartın size sunduğu olumlu gelişme ve nitelikler, kart ters açıldığında da devam edecek. Düzün anlamı yorumlanırken aktarılan bütün gelişmelerin gerçekleşmesi hala mümkün, fakat bir takım gecikmeler söz konusu olabilir özellikle parasal gelişmeler konusunda ! her şeye rağmen, gecikmeler sabırlı olmayı zorunlu kılıyor. Bu becerile mediği taktirde zihinsel huzursuzluk, sinirsel gerginlik ya da endişe sizi bekliyor demektir. Başarı sizi her şekilde beklediğine göre, sakin davranmak ve beklemek çok daha üretken olacaktır.

Ters Asa dörtlüsünün bir diğer anlamı, iş hayatında verilmesi gereken zorunlu bir ara/moladır. Böyle bir şey planlar dahilinde olmasa bile kısa bir işsizlik dönemi yaşanabilir. Bu kart aktikliği simgeleyen bir kart olduğu için kısa bir gecikmeden sonra tekrar başlayacak bir meşguliyeti vurgular!