Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


ASA BEŞLİSİ (DURUM) KUPALARIN SEKİZLİSİ (MÜCADELE)

ASA BEŞLİSİ (DURUM) KUPALARIN SEKİZLİSİ (MÜCADELE)

Bu kombinasyon, geçirdiğimiz veya geçireceğimiz bir işlemi gös teriyor. Kendimizle uğraşıyoruz. İlişkilerimizin, işimizin ve gücümüzün önemini tartıyoruz. Çok arzu ettiğimiz şey, nedir? Neden? Arzularımızın arasında, nasıl denge kurabiliyoruz ? Değneğin Beşlisi’nin gösterdiği gibi, bu dengeyi kurmak, hiç bir zaman kolay bir işlem değildir. Bir projenin içinde ne kadar çok) insan varsa, temas da, o kadar kanşık olur. Her insan, grup çabalarına özel bir yetenek katar. Bu kartta gördüğümüz gibi, durumu organize edecek, güçlü bir lider yoksa; yeteneklerin birleşmesi kaçınılmaz ulaşümaz olur.

Mücadele kartına göre, ya herşeyden vazgeçmemiz yada kendi başımıza konuyu çözmemiz gerekecektir. Bütün duygularımızı işin içine katmamız, ayağa kaldırmamız, şiddetli ve tetikleyici bir güçtür. Fakat şiddetli duygusallığı temel alarak kullanarak, önemli bir değişime kalkışmamız, akıllıca değildir. Kupaların Sekizlisi, bugünkü durumumuzdan vazgeçmek yerine, projeyi yada durumu, kendiliğinden çözülmesi için bırakıp, bir mola vermek veya gerçekten bu durumdan ne istediğimizi, tespit etmemiz gerektiğini öne sürüyor.

Her iki kart bize, hızlı düzeltmenin mümkün olmadığını söylüyor. Ruhani rehberi, otoriter figürü veya aydınlama eğitimini arayın. Tutkuyu yavaşlatırsak ve durumla ilgili daha az duygular katabilirsek, fikirlerimizi uygulamaya başlayabiliriz.

Aşağıdaki yayma, Değnek Beşlisi’nin durum yerine, mücadele için, başka desteden aynı numaralı kartlarla kombinasyon yapıldığında ne olduğunu bahsedecek.

KILIÇLARIN BEŞLİSİ (DURUM) ASALARIN BEŞLİSİ (MÜCADELE)
Ödeşme zamanı mı? İntikamın tadı, ne kadar güzel. Fakat bundan beteri olkartında gösterilen izolasyonun, As’taki pozitif duygularla değişme ihtimali vardır.