Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


ASA ALTILISI (DURUM) ŞEYTAN (MÜCADELE)

ASA ALTILISI (DURUM) ŞEYTAN (MÜCADELE)İşte burdayız. Yükseklerdeki iyi iç güdümüzü kullanarak, hayatımızda iyi bir yere varabildik. İyi arkadaşlarımız, bizden hoşlananlar, hatta belki bizim gibi yaşamak isteyenler oldu. Fakat huzur ve rahat için eski fikirlere inatla, tüm o arzumuz, halen olabilir. Bu kart, bilinmeyen yerde, yolculuğa çıkmak yerine, hem fiziksel, hem manevi kurallarımızla, halen bildiğimiz yerde kalmak istediğimizden bahsediyor.

Mücadele olarak şeytan; bize bu durumun, kendimize oluşturduğumuz bir hapis olduğunu hatırlatıyor. Başkalarından kaynaklanan inançları atıp, bu tuzaktan çıkabilir miyiz ? İnançlarımız ve fikirlerimizi değerlendirip, gerekirse halen onayladıklarımızı, içimizde bırakıp, yenileri kabul edebilir miyiz ?

Her iki kart, “hapsetmemizin” kaynağı olarak, bizim lider ve takipçisi, (Aktif ve Pasif) özelliklerimiz hakkmdaki çelişkilerimizi gösteriyor. Bu ikili bize, her iki özelliği değerlendirmemizin ve başkalarının bize öğrettiklerini uygulamak yerine onların, ne zaman, nasıl bize faydalı olabileceğini, anlatıyor.