Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Altarnatif Tıp Nedir?

Son zamanlarda alternatif tıp oldukça rağbet görmekte. Bu şekilde şifa bulmak mümkün müdür?

Aslında size şunu söylemeliyiz ki şifayı yürekten istediğiniz sürece her şekilde size gelecektir. Bunun yöntemi her ne şekilde olursa olsun burada asıl olan sizin iyileşmek için yürekten haykırışımzdır. Siz istediğiniz sürece şifa bir şekilde sizi bulacaktır. Tabi ki uygulanan yöntemler arasında enerjinizi doğru yöne yönlendirmek, manyetik alanınızı düzenlemek, Ruhunuzu şifalandırmak gibi yöntemler mutlaka işe yarayacaktır. Ama tekrar söylüyoruz, asıl olan sizin yüreğinizdeki şifa isteğidir.

Alkol, uyuşturucu bağımlılığı olan ve bu tür bağımlılıklardan zarar gören insanlar var. Onlara ne söylemek istersiniz?

Sorduğunuz soru çok güzel bir soru. (Bu konu çok önemli bir konu) Bizler sizlerin bu şekilde kendinizi, gün be gün bedenlerinizi eritmenizi izledikçe, yaptıklarınızı hayretle karşılıyoruz. Aslmda şunu söylemeliyiz ki bu Ruhların pek çoğu kendilerini bu hayatta ifade edemeyen, hayattan zevk almayan, değişimi hep dışarıdan bekleyen Ruhlardır. Aslmda bu Ruhlar daha zayıf Ruhlardır genel bakış açısıyla diğer Ruhlara göre. Hep dışarıdan bir destek beklemektedirler.

Şimdi burada bu Ruhlara seslenmek istiyoruz: “Sizler içinizdeki güzelliğin farkına varabilseydiniz, dışarıdaki hiçbir desteğe ihtiyacınız kalmazdı. Biz sizlerin omuzlarında dururken, sizin yürekten bir seslenişinize cevap vermeye hazırız. Şunu unutmayın ki bedenleriniz Ruhlarınız kadar kıymetli. Bu yaşamdaki en önemli aracınız bedenleriniz. Lütfen onlara iyi bakın. Bizler, sizlere destek olmak için buradayız. Güç içinizde, lütfen bunu fark edin. Sizleri seviyoruz.”

Şu andaki tıbbî gelişim içerisinde tedavisi mümkün olmayan bir hastalık teşhisi konulan insanlar zorlu bir deneyim yaşamakta, onlara ne söylemek istersiniz?

Ruhun bedenden ayrılma zamanı geldiğinde yani ölüm anı yaklaştığında beden işlevsiz hale gelebilmek için, sizin tabirinizle bu tip ölümcül hastalıkları kendiliğinden ortaya çıkarabilmekte. Bu, Ruhun ayrılması için zamanın geldiğinin göstergesidir aslında.

Tıbben bu hastalıkların çoğuna bu çağda teşhis konulabilmekte iken önceki zamanlarda bu hastalıklara teşhis konulamadan, sanki hastanın birden ölümü gerçekleşmiş gibi algılanmaktaydı. Şu anda da bazı hastalıkların örneğin kanser çeşitlerinin bazılarının tedavileri olmasına rağmen, bazılarından sonuç alınamamaktadır.

Şunu bilmenizi isteriz ki Ruh, ölüm anını onaylamışsa düşünce gücünüzle iyileştirme olmayacaktır. Ama bazen hastalıklar ölümün habercisi olarak bedeninizde aksetmemektedir. Bu tip durumlarda iyileşme, kendinize inancınızla, eski sağlığınızı tekrardan hayal etmenizle, olumlu şekilde hep iyileşeceğinizi düşünebilmeniz yoluyla ve “hastalık bulaşan hücrelerimin yenilenmesini ve tekrardan daha sağlıklı hücrelere dönüşmesini kabul ediyorum.” şeklinde sürekli olarak onaylamanızla, bedeninizde gerçekten iyileşme başlatacağını bildirmek isteriz.

Bilinç düzeyinde, ölüm anının geldiğinin farkında olmadan, gelen hastalık ne olursa olsun ve hangi zamanda, hangi yaş aralığında olursa olsun olumlu düşünerek iyileşeceğinize yürekten inanmanızı size önemle tavsiye ediyoruz. Bu şekilde düşünmeniz bedeninizi iyileştirmek için adeta bir fırsat olacakta. O yüzden her hastalığın ölümün habercisi olmadığını düşünerek, pozitif şekilde yaşamayı kabul etmeniz ve seçmeniz sizin hayrınıza olacaktır.

Tedavisi mümkün olmayan bir hastalık teşhisi konulan insanların yakınları da zor bir deneyimden geçmekte. Onlara ne söylemek istersiniz?

Hastanın yanında olan tüm bireyler hastaya olumlu enerji, pozitif enerji akışı sağladıkça, hastanın moraliyle beraber aurası da şifa bulmaya başlayacaktır. Mümkün oldukça her bireyin (hastanın yakını olan bireylerin) içsel olarak yani kök hücreleriyle beraber hasta olan bireye pozitif enerji yollamalarını öneriyoruz. Pozitif enerji hastanın eski sağlığını geri kazanabileceği inancını besleyen her olumlu düşüncedir.

Hayal kurmak, eski mutlu, sağlıklı haldeki anıları canlandırmak, ayrıca hastaya moral verici sözler söylemek; bir ritüel şeklinde kelimelerin gücüyle olumlu cümleler kurmak (dua da diyebilirsiniz) pozitif enerji akışını sağlayan yöntemlerdendir.

Altarnatif Tıp Nedir?_12.jpg