Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Akrepler için 2015 Eylül Ekim

Eylül:
Güvendiğiniz bazı iş arkadaşlarınızdan dolayı hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Kendinizi aldatılmış ya da aptal konumuna düşürülmüş hissedebilirsiniz. Neyse ki her şeyin farkındasınız, asıl sizi aldattığını sananlar aptal ve bunun farkında bile değiller. En iyisi sesinizi çıkarmadan sabırla bağlı olduğunuz ve iyi yaptığınız işinize odaklanın. Bırakın onlar sizin hiçbir şeyi bilmediğinizi düşünsünler.

Duygularınız incinebilir, dünyada güvenilir kimse kalmadı diye hayal kırıklıkları da yaşayabilirsiniz. Ama bence hiç gerek yok. Siz, ihtiyaç duyulan kişi konumunuzu sürdürdüğünüz sürece insanlar size güvenmek zorunda
kalacaklar. İşinde iyi olmak da ihtiyaç duyulan biri olmanın gerekliliklerinden biridir.
Ayrıca yıldızlarınız devlet dairelerinde ya da mahkemelerde işiniz olabileceğini gösteriyor.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 15,16,17 Eylül Para için şanslı günleriniz: 12,13,14,18 Eylül Aşk için şanslı günleriniz: 20,21,22 Eylül.

Ekim:
Uzun süreli ödemeleriniz artık sonlanıyor ya da sonlanması çok yakın. Otuz altı ya da kırk sekiz ay gibi uzun vadeli taksitlerle bir şeyler almıştınız. Aldığınız eşya, araç ya da her neyse çoktan eskidi ama ödemeleri hâlâ bitmedi diye kara kara düşüncelere dalma zamanı sona eriyor. Bu borcunuzu kapatarak çok rahatlayacaksınız ama diğer taraftan da ne alsam ne alsam diye gözleriniz fırıl fırıl dönmeye başlayacak. Bu dönem emlak alımı için oldukça uygun bir zaman, ben söyleyeyim de aklınızda bulunsun. Emlak hiç olmazsa eskimez ve her zaman para eder.
Borsa ile ilgilenenler; Ekim ayı borsada aktivitelerinizi yoğunlaştırmak için uygun bir dönem oluşturuyor. Yapacağınız işlemlerden kârlı çıkma olasılığınız oldukça yüksek görünüyor.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 4,8,17,18,19,20 Ekim Para için şanslı günleriniz: 20,28,30 Ekim Aşk için şanslı günleriniz: 5,9,11 Ekim.