Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AKREP İÇİN 2015 YILI BEKLENTİLERİ

indir (5)Çin Yeni Yılı 24 Ocak 2015’de başlar. O zamana kadar, eski yıl, Ejderha Yılı, hâlâ varlığını hissettirmektedir.
Ejderha Yılı (5 Şubat 201423 Ocak 2015) Akrep burcu için, yılın ikinci yarısının özellikle olumlu olmasıyla, verimli bir yıl olacaktır. Ejderha Yılı’nm geri kalanında Akrep burcu pek çok şey başarabilir, ama en iyi sonuçları almak için, gerçekten de önceliklerine karar vermesi ve bunlar üzerinde yoğunlaşması gereklidir. Bunda, iyi organizasyon becerileri oldukça avantajına olacaktır.
İş konularında bu, Akrep burcu’a düşüncelerini, beceri ve kuvvetlerini etkin kullanıma koymak için her türlü fırsatın verilmesiyle, olumlu bir dönemdir. Her zaman olduğu gibi, çevresindekileri etkileyecektir ve ilerlemeye hevesli olanlar için, Ejderha yılının son çeyreğinde bazı iyi fırsatlar olacaktır. İş arayan Akrep burcuların çoğu, bu süre boyunca, bazen umulmadık bir biçimde, bir konum kazanmakta da başarılı olabilir. Yeni görevleri alışık olduklarından farklı olabilse

de, bunlar Akrep burcu’un yeni güçler keşfetmesine izin verdikleri gibi, ona gelişecek bir temel de sağlayacaklardır.

Ayrıca, Ejderha yılında kişisel konulardaki beklentiler de, Akrep burcu’un etkin bir ailesel ve sosyal yaşam sürmesiyle, olumludur. Başkalarına çok gereksinim duyduğunu görecektir ve kendini yalnızca çeşitli aile etkinlikleriyle meşgul etmekle kalmayacak, ayrıca yıl sona ererken sosyal yaşamının daha da etkin duruma geldiğini görecektir.

Yine, iyi planlama keyifli zaman geçirmesine olduğu kadar, pek çok şeye uyum göstermesine de yardım edecektir. Ne var ki, Akrep burcu kendine fazla yüklenmemeye karşı yine de temkinli olmalıdır, tersi durumda çok değer verdiği boş zamanından bir bölümünün tümüyle yok olduğunu görebilir.

Ne var ki, genel olarak, Ejderha yılı, Akrep burcu’un iyi ilerleme yapması kadar, ödüllendirici bir kişisel yaşam sürmesini de sağlamasıyla, olumlu bir yıl olacaktır.

Yılan yılı 24 Ocak’ta başlar ve Akrep burcu için başka bir hoş yıl olacaktır. Önceki yıldan daha oturmuş olarak, başardıklarını geliştirmesi kadar, etkinliklerinden daha fazla tatmin olmasına da izin verecektir.
Son Çin yılında pek çok Akrep burcu yalnızca iyi ilerleme yapmış olmakla kalmayacak, ayrıca deneyimlerini genişletebilmiş ve hem ünlerini, hem de beklentilerini ilerletebilmiş olacaklardır.

Bu, şu andaki etkinlikleriyle birlikte, onları ileriye götürecektir ve iş bakımından yıl boyunca izlemek için ilginç fırsatlar ve daha meydan okuyan sorumluluklar üstlenmek için fırsatlar olacaktır. Özellikle terfi etmeye hevesli ya da farklı türde bir işe geçmeyi isteyen Akrep burcular için, özellikle Nisan, Mayıs aylarında ve yaz sonunda bazı mükemmel fırsatlar olacaktır.