Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AKREP BURCU KARİYER İŞ DEĞİŞİKLİĞİ, SAĞLIK VE DİYET KONULARINIZ İÇİN ÖZEL TARİHLER

indir (5)KARİYER İŞ DEĞİŞİKLİĞİ, SAĞLIK VE DİYET KONULARINIZ İÇİN ÖZEL TARİHLER

20 Nisan 2015’de Akrep burcunda Dolunay oluşuyor ve iş alanınızı sorgulamanızı istiyor. Elemanların çalışmaları, iş araçları ve iş ortamı meraklı ve kuşkucu yapınızdan payını almalı. Ortamın kontrolsüz bırakılması sağlamlık duygusunun çökmesine sebep olabilir sevgili İkizler ve bunu en iyi bilen gruptan olduğunuza eminim.

Nisan ayında iş arenanızı iyice kontrol edin, sorgulayın ve gizli saklı ne varsa ortaya çıkarın. Böylece fınansal şanssızlıkların ana kaynağını öğrenebileceksiniz. Yenilenme için şans bulacaksınız. Küçük bir sır; bozuklukların kaynağını
ararken yakın arkadaşlarınızın gözlerine iyice dikkatle bakın! Orada gizlenen gerçeklerin ipuçlarını bulacaksınız.

20 Mayıs 2015’de aynı alanda tekrar Dolunay oluştuğunda, temizlik harekâtınızın hâlâ sona ermediğini anlayacaksınız. Yöneticiniz Merkür o günlerde burcunuzda yol alacak ve yüce zekânız ışıl ışıl parlayacak. Bu kez sağlığınızla da ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşlı yakınlarınıza özen göstermeye çalışın. Diyete başlayın, spor yapın; göreceksiniz bu kez kolay kolay vazgeçmeyeceksiniz.

28 Ekim 2015’de Akrep burcunda Yeniay doğuyor ve iş alanında yılın ilk büyük şansını sunuyor. Mars da o sırada aynı alanda yol alacak ve mücadele gücü kazandıracak. Yılmadan, yorulmadan yenilik yapmak isteyecek, işlerinizi toparlayacak ve hızla çalışmaya koyulacaksınız. Çalışmalarınızın sonunda gerçek bir ödüle ulaşabilirsiniz sevgili İkizler; ikramiye, prim, telif gibi beklemediğiniz bir para o günlerde hesap hanenize artı olarak eklenebilir.