Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Akrep burcu 2015 aşk, para ve sağlık yorumu

logo• AŞK: Duygu ve düşünceleriniz sevdiğiniz insandan etkileniyor ve kendinizi değiştirmek istiyorsunuz. Ama bunu başarmak o kadar kolay değil ve bu yüzden çok zorlanıyorsunuz. Kendinizden memnun olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca bu ay ilişkilerinizle ilgili eski bir meseleden dolayı tekrar yoğun duygular içine girip kuşku ve endişelerinizin kurbam olabilirsiniz. Bu nedenle de sevdiğinize karşı kırıcı davramşlar sergileyebilirsiniz. Bu durum ilişkinizde soğukluk yaratabilir. Kendinizi daha olumlu davranmanız gerektiğine inandırın. Eski meseleniz yüzünden bazı sorunlar olsa bile bu sorunları daha barışçı yollarla çözmek sizin elinizde. Bunu unutmayın.

• PARA: Ortaklarınız veya işbirliği yaptığınız insanlar sizi para konusunda zorluyor olabilirler. Kaynaklarınız bu ay biraz kısıtlı gözüküyor. Parasal açıdan başkalarına bağımlısınız. Eski bir alacağınız yüzünden bazı sıkıntılar yaşamanız da olası gözüküyor. En iyisi bu ay şartları fazla zorlamayın ve yeni başlangıçlar yapmaktan kaçının. Bu durumun geçici olduğunu düşünmek sizi rahatlatacaktır.

• SAĞLIK: Düşünceleriniz ve duygularınız sizi değişime zorluyor. Bu nedenle kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bu duyguyla baş edebilmek için yaratıcılığınızı ortaya çıkartan faaliyetlerde bulunmalısınız. Bu arada eski bir rahatsızlığınız nüksedebilir. Özellikle sindirim sisteminize ve boğazınıza dikkat edin. Gerekli kontrollerinizi yapürmayı ihmal etmeyin.